Uzupełniacz do patyczków zapachowych Classica White Pomegranate 500ml

Delikatny oraz orzeźwiający jak morska bryza zapach z ziołową nutą. Jego esencją są piżmo oraz bursztyn, a wśród górnych nut wyczujemy szałwię, geranium i bergamotkę. Pachnie rześko, zarazem odprężając i poprawiając samopoczucie. Przypomina spacer brzegiem morza.

Stosując ten zapach np. w postaci odświeżacza powietrza w sprayu oraz pachnących patyczków, które dostępne są w naszym sklepie, w prosty sposób można zbudować wyjątkowy klimat tak w mieszkaniu, jak i w pracy. Taki zapach oddziałuje znacząco na atmosferę oraz wydobywa charakter wnętrza. Dzięki niemu z chęcią spędzamy czas w pachnącym pomieszczeniu.

Kategoria zapachowa: cytrusowo-kwiatowe

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Niepowtarzalny uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA White Pomegranate o pojemności 500ml pozwala w szybki sposób wypełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym miejscu unosi się bardzo przyjemna woń. W efekcie wnętrze zyskuje zachwycający charakter, co wpływa na komfortowy odpoczynek. Oferowany przez nas olejek do patyczków zapachowych CLASSICA White Pomegranate wyróżnia się wyrazistymi nutami, które przywodzą na myśl świeże owoce, zapewniając łagodne ożywienie zmysłów. Dzięki poręcznym uzupełniaczom pożądany aromat będzie unosił się wokół nas znacznie dłużej. Najbardziej istotnym przeznaczeniem naszych wkładów jest maskowanie nieprzyjemnych zapachów, które często pojawiają się we pokojach. Starannie dobrane bukiety aromatów gwarantują dużą przyjemność podczas przebywania w danym pomieszczeniu. Są także idealnym wyborem w przypadku zaproszenia gości, zachwycając przybyłych swoją wyrazistością. Oferowany przez nas uzupełniacz CLASSICA White Pomegranate 500ml to niezwykle poręczny sposób na zagwarantowanie sobie łatwego dostępu do ulubionego aromatu. Z kolei dla klientów lubiących częstsze zmiany stworzyliśmy szeroki wybór różnorodnych kompozycji. Jesteśmy pewni, że w efekcie w każdym wnętrzu zapanuje zachwycający nastrój.

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Słodka brazylijska pomarańcza, indyjski owoc granatu
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Jabłko, bułgarska róża

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Jaśmin, czarny bez