Mówią o nas

 1. Portal urodaizdrowie.pl

  "Trwałość i jakość zapachu zapewnią nam tylko te produkty, które mają wysoką zawartość esencji w danym zapachu. Niestety takich produktów na naszym rynku jest bardzo mało, ale są. Trzeba tylko dobrze poszukać. Jednym z nich jest włoska manufaktura zapachów My Fragrances od niedawna dostępna także w Polsce."
  Czytaj więcej

 2. Portal weranda.pl

  "Naturalne esencje w zapachach włoskiej manufaktury My Fragrances Milano powstają w ten sam rzemieślniczy sposób, w jaki wytwarzane są prawdziwe perfumy. Zamknięte w eleganckich szklanych dyfuzorach będą ozdobą zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza."
  Czytaj więcej

 3. Portal dobra-mama.pl

  "W wyborze zapachu warto kierować się składem. Trwałość i jakość zapachu zapewnią nam tylko te produkty, które mają wysoką zawartość esencji w danym zapachu. Niestety takich produktów na naszym rynku jest bardzo mało, ale są. Trzeba tylko dobrze poszuka. Jednym z nich jest włoska manufaktura zapachów My Fragrances od niedawna dostępna także w Polsce"
  Czytaj więcej

 4. Strona udziewczyn.pl

  "Dzięki gwarancji trwałość i jakość zapachu możecie mieć pewność, że wszelkiego rodzaju odświeżacze powietrza będą zbędne. Nadchodzi nowa era modnych flakoników z cudownymi zapachami."
  Czytaj więcej

 5. Portal poradykobiety.pl

  "Zapachy odgrywają istotną rolę w naszym życiu. Choć często są pomijane podczas projektowania i urządzania wnętrz, to mają kluczowe znaczenie. W pracy, w biurze i w domu za pomocą odpowiedniego zapachu możemy stworzyć niepowtarzalną atmosferę oraz witać gości niezwykłym aromatem. Poznaj markę wysokiej jakości zapachów do domu marki MYF."
  Czytaj więcej

 6. Strona kobieta.interia.pl

  "Zapachy do wnętrz My Fragrances powstają z poszanowaniem ekologii oraz z dbałością o każdy szczegół. Znajdujące się w ich kompozycjach aromaty pochodzą z naturalnych roślinnych esencji tworzonych w Grasse, czyli francuskim mieście, które zostało okrzyknięte światową stolicą perfum."

  Czytaj więcej

 7. Strona beautymission.pl

  "My Fragrances oferuje szeroką gamę kompozycji zapachowych do domów, gabinetów, biur, sklepów czy ośrodków spa. Znajdziesz wśród nich trzy linie, które różnią się flakonami oraz zawartością dominujących nut zapachowych."
  Czytaj więcej

 8. Portal Kobiecystyl.pl

  "Poznaj wyjątkowe perfumy do wnętrz włoskiej manufaktury MYF. Wybierz dla siebie piękny zapach w dekoracyjnym flakonie, który przywita twoich gości."
  Czytaj więcej

 9. Strona kobietawielepiej.pl

  "My Fragrances oferuje szeroką gamę kompozycji zapachowych do domów, gabinetów, biur, sklepów czy ośrodków spa."
  Czytaj więcej