Nasza filozofia

W My Fragrances wierzymy, że zapach jest istotną częścią otaczającej nas przestrzeni i wpływa na nasze emocje i samopoczucie oraz nadaje wnętrzu charakter. Dlatego chcemy, aby wśród naszych wyjątkowych zapachów każdy znalazł coś dla siebie. Zapachy podzieliliśmy na trzy linie różniące się stylem flakonów i dominującymi nutami zapachowymi tak, aby można było dobrać zapach oraz rodzaj flakonu do każdego wnętrza. W dodatku wcześniej wymienione linie zostały przypisane do pomieszczeń w których najlepiej się sprawdzą, są to między innymi:

Zapachy My Fragrances tworzymy z pasją dbając o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie ich powstawania. Dbamy o ekologię – opieramy się na wyłącznie na naturalnych, roślinnych esencjach pochodzących z francuskiego Grasse, miasta nazywanego światową stolicą perfum.

Nie produkujemy naszych zapachów na masową skalę. Jesteśmy włoską manufakturą, w której liczy się przede wszystkim tradycja oraz dbałość o szczegóły. Nasze zapachy są dopracowane nie tylko pod względem unikalnych kompozycji zapachowych, ale i pod względem designu – każdy flakon My Fragrances ma fascynować nie tylko aromatem, ale i stać się ozdobą każdego wnętrza.

Co nas wyróżnia?

Esencje zapachowe 
z Prowansji

Esencje zapachowe z Prowansji


Esencje zapachowe z Prowansji

Najważniejsze składniki wykorzystywane do produkcji naszych zapachów pochodzą z miasta nazywanego światową stolicą perfum - Grasse we Francji.

Tylko naturalne 
składniki

Tylko naturalne składniki


Tylko naturalne składniki

Nasze zapachy oparte są na aromatach pochodzenia roślinnego, jako jedynego konserwantu używamy w pełni bezpiecznego alkoholu kosmetycznego.

Włoska produkcja rzemieślnicza

Włoska produkcja rzemieślnicza


Włoska produkcja rzemieślnicza

Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie we Włoszech na niewielką skalę, co pozwala zadbać nawet o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji. 

Wyjątkowa trwałość zapachu

Wyjątkowa trwałość zapachu


Wyjątkowa trwałość zapachu

W naszych produktach esencja zapachowa stanowi aż 80% objętości, co zapewnia niespotykaną jakość i trwałość zapachu, który wystarcza na dłużej.

Design prosto z Mediolanu

Design prosto z Mediolanu


Design prosto z Mediolanu

Dzięki wyjątkowemu projektowi flakonów nasze zapachy są idealnym dopełnieniem wystroju każdego wnętrza. Każda linia produktów wyróżnia się innym stylem.

Idealne 
na prezent

Idealne
na prezent


Idealne na prezent

Każdy z naszych zapachów pakowany jest w zapewniające bezpieczeństwo w transporcie, eleganckie pudełko, dzięki czemu idealanie nadaje się na prezent.

No9 Moonlight
Patyczki zapachowe Wyjątkowe zapachy