Zapachy do pomieszczeń - inspiracje

Zapachy My Fragrances to nie tylko wyjątkowe aromaty,
ale także design, który sprawia, że flakon z zapachem
stanie się ozdobą każdego wnętrza.

Zapach to element wpływający na atmosferę domu, to prawdziwy czarodziej przestrzeni. Przyjemnie pachnące wnętrza zyskują nowy klimat i zupełnie inny odbiór. W tym zakresie nasze gusta są coraz bardziej wyrafinowane, a oczekiwania – wyższe. By im sprostać, stworzyliśmy wyjątkową ofertę bogatą w naturalne, urzekające zapachy do pomieszczeń.

Nasz sekret

Olejki z manufaktury My Fragrances są produkowane na bazie naturalnych roślinnych składników pochodzących z Prowansji. Zdobywają serca klientów dzięki swoim czystym nutom zapachowym. Wyjątkowo szybko wpływają na samopoczucie, a ponieważ esencja zapachowa stanowi 80% objętości, przyjemna woń otula przestrzeń na bardzo długo. Podchodzimy do naszej pracy z pasją oraz dbałością o najmniejszy detal. Czerpiemy z natury i tradycji, to co najlepsze, łącząc wszystko w nowoczesnych, designerskich flakonach.

Zapachy do pomieszczeń – bogactwo form

Nasza oferta obejmuje linie klasyczne Classic, nowoczesne Cubo i odważne Reptile. Dla poszukujących odrobiny luksusu proponujemy szykowne dyfuzory Desiderrio Mistero oraz Ninfea. Te odmienne style mają jednak ze sobą coś wspólnego – wysoką jakość, a także staranność na każdym etapie tworzenia produktu.

Wielozadaniowe zapachy do pokoju

Inspirowane naturą nuty zapachowe mają przypisane określone zadania. Rumianek i lawenda z łatwością wywołają uczucie spokoju oraz dobrego samopoczucia. Intensywnie owocowy, ciepły Moonlight poprawi nastrój lub stworzy atmosferę przytulności w sypialni. Słodkie zapachy typu owocowo-kwiatowego w otoczeniu świeżej nuty cytrusów, bambusa, bursztynu, czy róży doskonale orzeźwią, ale też poprawią nam humor. W przestrzeń biurową lub gabinet do pracy idealnie wpiszą się zdecydowane, energetyzujące aromaty oparte na piżmie, eukaliptusie (Purely Myrtle) lub cytrusach i drzewie sandałowym (Sandalwood &Orange).

Podaruj magiczne chwile

Eleganckie zapachy do pokoju, mające postać stylowych buteleczek, co sprawia, że to doskonały pomysł na niebanalny prezent. Indywidualnie zaprojektowana karafka lub ekskluzywny dyfuzor ceramiczny w połączeniu z wysokiej jakości wyrafinowaną kompozycją zapachową sprawi przyjemność, poprawi nastrój, przywoła najpiękniejsze wspomnienia oraz zainspiruje do odważnych marzeń.

Zapraszamy w podróż pełną niezwykłych doznań z My Fragrances.

Zapachy No
Zapachy do pomieszczeń Patyczki zapachowe
No3 Fig&Rose Zapach Diffusore
Zapach No3
Patyczki zapachowe – bogactwo form
No3 - Inspirowane naturą nuty zapachowe Eleganckie zapachy do pokoju