Poczta zapachowa

Poczta zapachowa to wyjątkowa usługa firmy My Fragrances. To pomysł na oryginalny i pięknie pachnący prezent. Wystarczy wybrać zapach, który ma być przekazany osobie obdarowanej iw formularzu zamówienia przekazać treść życzeń, a My Fragrances dostarczy aromatyczną paczkę, do której dołączony będzie spersonalizowany bilecik.

Ekskluzywny dyfuzor zapachowy będzie stylowym upominkiem. Z okazji przeprowadzki lub parapetówki bliskiej osoby warto podarować jej zapach do sypialni, lub zapach do łazienki, który wkomponuje się w każde wnętrze i przez długi czas będzie przypominał o osobie, od której go otrzymała. Dzięki usłudze My Fragrances odległość nie ma znaczenia – prezent można zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem.

Naturalne zapachy do wnętrz będą także miłym i aromatycznym prezentem z okazji jubileuszu firmy (można go ustawić na regale, w sali konferencyjnej lub recepcji), otwarcia sklepu, gabinetu medycyny lub salonu SPA. Subtelny i elegancki kształt dyfuzora zapachowego z patyczkami z pewnością będzie pięknie prezentował się w każdym wnętrzu.

Jakie wybrać zapach na prezent?

Aby przekazać pachnący upominek przy pomocy Poczty zapachowej, który będzie dopasowany do osoby obdarowanej, można wybrać jedno z dwóch rozwiązań:

  • wybór nuty zapachowej, którą szczególnie preferuje osoba, do której będzie wysłany prezent. Wybrać można spośród trzech nut zapachowych: orzeźwiających, owocowo-kwiatowych i drzewno-korzennych;
  • wybór pomieszczenia lub miejsca, w którym ma stanąć naturalny odświeżacz powietrza w formie ekskluzywnego dyfuzora zapachowego.

Takie rozwiązanie pozwoli na wybranie aromatów, które z pewnością przypadną do gustu obdarowanej osobie.