Uzupełniacz Classica White Musk do odświeżaczy powietrza 500ml

Orzeźwiający, lekki zapach bazujący w głównej mierze na esencji z wetiwerii i teksańskim cedrze. Obie wonie mają właściwości wyciszające, przynosząc ulgę w stresie i napięciu. Wybrzmiewają w nich charakterystyczne, drzewne tony. Wśród górnych nut wyczuwalna jest bergamotka, sycylijska cytryna i konwalia. Zapach ma orzeźwiający charakter, przywodząc na myśl lato na południu Europy. Po rozprowadzeniu w powietrzu zauważalnie działa na samopoczucie. Wdychanie świeżych, subtelnych aromatów roślinnych przynosi efekt łagodnego energetyzacji, zmniejszając uczucie zmęczenia. Dlatego zapach szczególnie może być stosowany w biurach.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Niepowtarzalny uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA White Musk o pojemności 500ml pozwala w prosty sposób napełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym miejscu unosi się niezwykła woń. W efekcie wnętrze zyskuje wyrazisty charakter, co wpływa na komfortowy relaks. Oferowany przez nas olejek do patyczków zapachowych CLASSICA White Musk charakteryzuje się wyrazistymi nutami, które przywodzą na myśl pachnące kwiaty, gwarantując łagodne pobudzenie zmysłów. Dzięki poręcznym uzupełniaczom ulubiony zapach będzie towarzyszył nam znacznie dłużej.


Najbardziej istotnym zadaniem naszych wkładów jest maskowanie nieprzyjemnych zapachów, które często pojawiają się we pomieszczeniach. Uważnie dobrane kompozycje aromatów zapewniają dużą przyjemność podczas przebywania w danym miejscu. będą również idealnym wyborem w przypadku zaproszenia gości, zachwycając przybyłych swoim charakterem. Oferowany przez nas uzupełniacz CLASSICA White Musk 500ml to niezwykle wygodny sposób na zagwarantowanie sobie szybkiego dostępu do ulubionego aromatu. Z kolei dla osób preferujących ciekawe zmiany stworzyliśmy szeroki wybór wyjątkowych kompozycji. Wierzymy, że w efekcie w każdym pomieszczeniu zapanuje zachwycający nastrój.

 

Anatomia zapachu
White Musk

Zapachy White Musk
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, olejek YlangYlang
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, lilie, tunezyjskie neroli, francuski fiołek

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, trawa wetiwer, teksański cedr, wanilia z Madagaskaru