Uzupełniacz Classica Lavender & Camomile do odświeżaczy powietrza 500ml

Subtelny, ziołowy zapach, którego bazą jest rumianek marokański i wanilia z Madagaskaru. Ponieważ kompozycję zapachową tworzono w taki sam sposób, jak klasyczne perfumy, ma dodatkową głębię. Wśród górnych nut na pierwszy plan wysuwa się aromatyczna lawenda i świeże owoce: jabłko i mandarynka. Ziołowo-kwiatowy aromat działa uspokajająco, uśmierzając jakiekolwiek napięcie, dlatego może ułatwiać wypoczynek oraz zasypianie. Zapach dobrze sprawdzi się do używania w domu, gdzie chcemy przede wszystkim odpocząć po intensywnym dniu pracy i innych wykonanych zadaniach.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Wyjątkowy uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA Lavender& Camomile o pojemności 500ml pozwala w prosty sposób wypełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym pomieszczeniu wyczuwalna jest bardzo przyjemna woń. Dzięki temu wnętrze zyskuje zachwycający charakter, co wpływa na komfortowy odpoczynek. Oferowany przez nas wkład do patyczków zapachowych CLASSICA Lavender& Camomile charakteryzuje się orzeźwiającymi nutami, które przywodzą na myśl świeże owoce, gwarantując łagodne pobudzenie zmysłów. Dzięki wygodnym uzupełniaczom pożądany aromat będzie towarzyszył nam znacznie dłużej.
Najbardziej istotnym przeznaczeniem naszych wkładów jest maskowanie niepożądanych zapachów, które niekiedy pojawiają się we pokojach. Starannie dobrane bukiety aromatów gwarantują dużą przyjemność podczas przebywania w danym miejscu. będą także bardzo dobrym wyborem w przypadku odwiedzin gości, urzekając przybyłych swoim charakterem. Proponowany przez nas uzupełniacz CLASSICA Lavender& Camomile 500ml to niezwykle poręczny sposób na zapewnienie sobie łatwego dostępu do ulubionego zapachu. Z kolei dla klientów lubiących ciekawe zmiany stworzyliśmy duży wybór wyjątkowych kompozycji. Jesteśmy pewni, że dzięki temu w każdym pomieszczeniu zapanuje niepowtarzalny nastrój.

Anatomia zapachu
Lavender & Camomile
Zapachy Classica Lavender & Camomile
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Brazylijska pomarańcza, francuska lawenda, jabłko,włoskie mandarynki
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Marokański rumianek, chiński eukaliptus 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia z Madagaskaru