Uzupełniacz Classica Emotion of Sea do odświeżaczy powietrza 500ml

Subtelny i orzeźwiający jak morska bryza aromat z ziołowym akcentem. Jego podstawą są piżmo oraz bursztyn, a wśród górnych nut poczujemy szałwię, geranię oraz bergamotkę. Pachnie odświeżająco, jednocześnie odprężając i poprawiając nastrój. Przypomina spacer nadmorskim deptakiem.

Kupując taki zapach na przykład w postaci odświeżacza powietrza w płynie oraz zapachowych patyczków, które znajdują się w naszym sklepie online, w prosty sposób można stworzyć przyjemny klimat zarówno w domu, jak i w biurze. Taki zapach wpływa w dużej mierze na atmosferę oraz dopełnia charakter wnętrza. W efekcie z chęcią przebywamy w pachnącym pomieszczeniu.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Wyjątkowy uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA Emotion of Sea o pojemności 500ml pozwala w prosty sposób napełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym miejscu wyczuwalna jest niezwykła woń. W efekcie wnętrze zyskuje zachwycający charakter, co wpływa na lepszy odpoczynek. Produkowany przez nas olejek do patyczków zapachowych CLASSICA Emotion of Sea wyróżnia się wyrazistymi nutami, które przypominają świeże owoce, gwarantując łagodne ożywienie zmysłów. Dzięki poręcznym uzupełniaczom pożądany aromat będzie towarzyszył nam znacznie dłużej.


Najbardziej istotnym zadaniem naszych olejków jest ukrywanie niepożądanych zapachów, które często pojawiają się we pomieszczeniach. Uważnie dobrane bukiety aromatów gwarantują dużą przyjemność podczas przebywania w danym miejscu. będą także idealnym wyborem w przypadku odwiedzin gości, urzekając przybyłych swoim charakterem. Proponowany przez nas uzupełniacz CLASSICA Emotion of Sea 500ml to niezwykle poręczny sposób na zapewnienie sobie szybkiego dostępu do ulubionego aromatu. Z kolei dla klientów lubiących ciekawe zmiany stworzyliśmy szeroki wybór wyjątkowych kompozycji. Wierzymy, że dzięki temu w każdym wnętrzu zapanuje zachwycający nastrój.

 

Anatomia zapachu
Emotion of Sea

Zapachy Classica Emotion of Sea
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, Geranium, cytryna z Amalfi
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Nuty morskie, szałwia

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, piżmo