Uzupełniacz Classica do patyczków zapachowych Sweet Peonia 500ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego bazą jest różowa, kwitnąca peonia, o cytrynowym tonie, otoczona dębowym i cedrowym lasem. Różowa peonia to wyjątkowy zapach przypominający pierwsze, nieśmiałe wiosenne dni. Działa odświeżająco oraz dodaje energii, niwelując poczucie zmęczenia.
Tego typu zapach idealnie sprawdzi się we wnętrzach mieszkania bądź biura, zapewniając przyjemny klimat. Będzie zwieńczeniem wszystkich aranżacji. Na myf.pl można nabyć produkty o tym zapachu, jak np. neutralizatory powietrza, uzupełniacze lub patyczki zapachowe.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Wyjątkowy uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA Sweet Peonia o pojemności 500ml pozwala w szybki sposób napełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym pokoju wyczuwalna jest bardzo przyjemna woń. Dzięki temu wnętrze zyskuje zachwycający charakter, co wpływa na komfortowy odpoczynek. Produkowany przez nas wkład do patyczków zapachowych CLASSICA Sweet Peonia charakteryzuje się orzeźwiającymi nutami, które przypominają pachnące kwiaty, gwarantując łagodne pobudzenie zmysłów. Dzięki wygodnym uzupełniaczom pożądany aromat będzie unosił się wokół nas znacznie dłużej.
Najbardziej istotnym przeznaczeniem naszych wkładów jest maskowanie nieprzyjemnych zapachów, które często pojawiają się we pomieszczeniach. Uważnie dobrane kompozycje aromatów zapewniają dużą przyjemność podczas przebywania w danym pomieszczeniu. będą także idealnym wyborem w przypadku odwiedzin gości, zachwycając przybyłych swoim charakterem. Oferowany przez nas uzupełniacz CLASSICA Sweet Peonia 500ml to niezwykle wygodny sposób na zagwarantowanie sobie szybkiego dostępu do ulubionego aromatu. Z kolei dla osób preferujących częstsze zmiany stworzyliśmy duży wybór wyjątkowych kompozycji. Wierzymy, że w efekcie w każdym wnętrzu zapanuje zachwycający nastrój.

Anatomia zapachu

Sweet Peonia

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Śliwka, włoski olejek cytrynowy
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Piwonia, francuski fiołek, bez
  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Mech dębowy, drzewo cedrowe