Uzupełniacz Classica do patyczków zapachowych Cinnamon & Orange Fruit 500ml

Rześki zapach cytrusów w połączeniu z delikatnie gorzką nutą korzenną pozwala poczuć się niezwykle elegancko i wyjątkowo. Podstawową esencję zapachu stanowi cynamon wywodzący się ze Sri Lanki, wzbogacony słonecznym aromatem pomarańczy i charakterystyczną wonią goździków. W efekcie woń to propozycja bardzo ciepła, która idealnie pasuje do każdej pory roku. Choć zapach goździków sam w sobie bywa dominujący, owocowe dodatki świetnie go urozmaicają, co sprawia, że nie jest duszący. Warto też zwrócić uwagę na delikatny aromat wanilii i olejku migdałowego, które łagodzą myśli oraz pozwalają zrelaksować się podczas stresujących momentów. Z tego powodu ten wyrób często kupują osoby o mocnym charakterze, które pomimo tego cenią sobie spokój.

Kategoria zapachowa: korzenne

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Niepowtarzalny uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA Cinnamon & Orange Fruit o pojemności 500ml pozwala w szybki sposób napełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym pomieszczeniu unosi się niezwykła woń. Dzięki temu wnętrze zyskuje zachwycający charakter, co wpływa na komfortowy odpoczynek. Oferowany przez nas olejek do patyczków zapachowych CLASSICA Cinnamon & Orange Fruit charakteryzuje się wyrazistymi nutami, które przywodzą na myśl świeże owoce, gwarantując subtelne pobudzenie zmysłów. Dzięki wygodnym uzupełniaczom pożądany aromat będzie unosił się wokół nas znacznie dłużej.


Najbardziej istotnym przeznaczeniem naszych wkładów jest ukrywanie nieprzyjemnych zapachów, które niekiedy pojawiają się we wnętrzach. Starannie dobrane bukiety aromatów zapewniają dużą przyjemność podczas przebywania w danym pomieszczeniu. będą również idealnym wyborem w przypadku zaproszenia gości, zachwycając przybyłych swoim charakterem. Oferowany przez nas uzupełniacz CLASSICA Cinnamon & Orange Fruit 500ml to niezwykle wygodny sposób na zagwarantowanie sobie szybkiego dostępu do ulubionego zapachu. Z kolei dla klientów lubiących częstsze zmiany stworzyliśmy duży wybór różnorodnych kompozycji. Jesteśmy pewni, że dzięki temu w każdym wnętrzu zapanuje niepowtarzalny nastrój.

 

ANATOMIA ZAPACHU

Cinnamon & Orange Fruit

 

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Olejek pomarańczy z Florydy, sycylijska cytryna, kalifornijski grejpfrut
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Amerykańska mięta, wanilia z Madagaskaru

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Cynamon ze Sri Lanki, goździki, migdał