Uzupełniacz Classica Bamboo Leaves do odświeżaczy powietrza 500ml

Subtelny zapach przywodzący na myśl orzeźwiającą bryzę połączoną z kwiatowymi nutami. Opiera się na białym piżmie oraz zmysłowej konwalii. Spośród nut głowy wyróżniają się między innymi orzeźwiające cytrusy, a także słodki arbuz. Starannie przemyślana kompozycja zapachowa wycisza zmysły, umożliwiając niezwykłe odprężenie. Pomimo tego aksamitny zapach konwalii nie działa usypiająco. Tradycyjne nuty przyciągają uwagę w niewymuszony sposób, zapewniając niepowtarzalne odczucia dla każdej osoby, która będzie przebywała w pobliżu. Z tego powodu prezentowany zapach jest niezwykłym połączeniem elegancji z subtelnością, które dodaje odwagi.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Wyjątkowy uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA Bamboo Leaves o pojemności 500ml pozwala w prosty sposób napełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym miejscu unosi się niezwykła woń. W efekcie wnętrze zyskuje zachwycający charakter, co wpływa na lepszy odpoczynek. Produkowany przez nas wkład do patyczków zapachowych CLASSICA Bamboo Leaves charakteryzuje się wyrazistymi nutami, które przywodzą na myśl pachnące kwiaty, gwarantując łagodne pobudzenie zmysłów. Dzięki wygodnym uzupełniaczom ulubiony zapach będzie towarzyszył nam znacznie dłużej.


Najważniejszym zadaniem naszych olejków jest ukrywanie niepożądanych zapachów, które niekiedy pojawiają się we pokojach. Uważnie dobrane kompozycje aromatów zapewniają dużą przyjemność podczas przebywania w danym pomieszczeniu. będą również bardzo dobrym wyborem w przypadku zaproszenia gości, urzekając przybyłych swoją wyrazistością. Proponowany przez nas uzupełniacz CLASSICA Bamboo Leaves 500ml to niezwykle poręczny sposób na zapewnienie sobie łatwego dostępu do ulubionego aromatu. Z kolei dla klientów lubiących ciekawe zmiany stworzyliśmy szeroki wybór różnorodnych kompozycji. Wierzymy, że dzięki temu w każdym wnętrzu zapanuje zachwycający nastrój.

 

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

Zapachy Classica Bamboo Leaves
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo