Uzupełniacz Classica Aromatic Wood do odświeżaczy powietrza 500ml

Pobudzający zapach, którego bazą są hiszpański tytoń szlachetny i aromatyczna paczula. Tę mocną woń nieco wyciszają nuty głowy, w których charakterystyczny jest między innymi aromat otulającego kardamonu, gałki muszkatołowej oraz ciepłych goździków. Mimo swojej intensywności, jaką wyróżnia się hiszpański tytoń, szlachetny zapach wydaje się niezwykle stonowany. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas ciepłych, upalnych dni, jak i w przypadku chłodniejszych pór roku. Za sprawą swojej złożoności wykazuje działanie uspokajające, a także pomaga się odprężyć. Dzięki temu cieszy się dużą popularnością wśród wielu klientów dbających o elegancję i poczucie dobrego smaku.

Kategoria  zapachowa:  drzewno-korzenne

  • 136,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Niepowtarzalny uzupełniacz do patyczków zapachowych CLASSICA Aromatic Wood o pojemności 500ml pozwala w szybki sposób wypełnić pustą buteleczkę, co sprawia, że w całym miejscu unosi się bardzo przyjemna woń. W efekcie wnętrze zyskuje wyrazisty charakter, co wpływa na lepszy relaks. Produkowany przez nas wkład do patyczków zapachowych CLASSICA Aromatic Wood wyróżnia się orzeźwiającymi nutami, które przywodzą na myśl świeże owoce, gwarantując łagodne pobudzenie zmysłów. Dzięki poręcznym uzupełniaczom pożądany aromat będzie unosił się wokół nas znacznie dłużej.


Najbardziej istotnym przeznaczeniem naszych olejków jest maskowanie nieprzyjemnych zapachów, które często pojawiają się we pomieszczeniach. Starannie dobrane kompozycje aromatów zapewniają dużą przyjemność podczas przebywania w danym miejscu. Są także idealnym wyborem w przypadku zaproszenia gości, urzekając przybyłych swoim charakterem. Oferowany przez nas uzupełniacz CLASSICA Aromatic Wood 500ml to niezwykle poręczny sposób na zapewnienie sobie łatwego dostępu do ulubionego aromatu. Z kolei dla osób lubiących częstsze zmiany stworzyliśmy szeroki wybór różnorodnych kompozycji. Jesteśmy pewni, że w efekcie w każdym pomieszczeniu zapanuje zachwycający nastrój.

 

Anatomia zapachu
Aromatic Wood

Zapachy Classica Aromatic Wood
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Indonezyjska gałka muszkatułowa, goździki, gwatemalski kardamon, cynamon
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, indonezyjskie paczuli, wetiwer

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Hiszpański tytoń, bursztyn