Patyczki zapachowe Wood 250ml

Pobudzający zapach, którego bazą są hiszpański tytoń szlachetny oraz aromatyczna paczula. Tę mocną woń nieco wyciszają nuty głowy, w których wyczuwalny jest przede wszystkim aromat zmysłowego kardamonu, gałki muszkatołowej oraz przyjemnych goździków. Mimo swojej intensywności, jaką charakteryzuje się hiszpański tytoń, szlachetny zapach wydaje się zachwycająco stonowany. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas gorących, upalnych dni, jak i w przypadku zimniejszych miesięcy. Z powodu swojej złożoności wykazuje właściwości wyciszające, a także pomaga się odprężyć. Dzięki temu cieszy się dużym uznaniem wśród wielu klientów ceniących sobie elegancję i poczucie dobrego smaku.

Kategoria  zapachowa:  drzewno-korzenne

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Aromatic Wood 250ml to wyjątkowy rodzaj zapachów w płynie, który zapewnia piękny aromat w domu lub w pracy. Przyjemną woń zamknięto w ekskluzywnym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków emituje fantastyczny aromat. Rzutuje to na klimat panujący w konkretnym pomieszczeniu, w którym stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób wytworzone i właściwie opracowane do chłonięcia nut zapachowych, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło oryginalnego aromatu, jak i wyróżniający się rodzaj akcesoriów. Wydanie takiego dyfuzora wpasuje się idealnie w aranżację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim charakterze zostało urządzone.


Pachnące patyki ozdobne w tym wydaniu stanowią unikalne kompozycje naszej marki. Stworzono je w rezultacie manufakturowej pracy i dbałości o nawet najmniejszy detal w całym przebiegu powstawania tego produktu. Patyki ozdobne cechuje trwałość oraz wysoki poziom esencji - to aż osiemdziesiąt procent pojemności flakonu.

 

Anatomia zapachu
Aromatic Wood

Zapachy Wood
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Indonezyjska gałka muszkatułowa, goździki, gwatemalski kardamon, cynamon
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, indonezyjskie paczuli, wetiwer

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Hiszpański tytoń, bursztyn