Patyczki zapachowe White Pomegranate 500ml

Owocowy, świeży zapach, którego podstawą są młode, soczyste granaty upiększające wczesnowiosenny klimat Azji Zachodniej oraz Półwyspu Indyjskiego. Ta woń może stanowić doskonały wybór dla wszystkich osób pragnących wiosennego orzeźwienia po nużącej zimie. Pozwólmy zakwitnąć naszym wnętrzom, tak samo jak rozkwitają ogrody wokół nich. Biały granat to szlachetny oraz wyrazisty zapach. Jest słodki i wyjątkowy, a zarazem bardzo uniwersalny. Dlatego można stosować go zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i w środowisku pracy. Bogata kompozycja zapachowa uwzględnia również inne, subtelnie akcentujące owoce. Owocowy aromat spodoba się wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy indywidualne upodobania.

Kategoria zapachowa: cytrusowo-kwiatowe

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe White Pomegranate 500ml to szczególny typ odświeżaczy powietrza, który gwarantuje cudowny aromat w miejscu zamieszkania czy w firmie. Przyjemną woń umieszczono w luksusowym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków rozprzestrzenia zachwycający bukiet zapachowy. Wpływa to na nastrój obecny w konkretnym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w ekologiczny sposób wykonane i odpowiednio przygotowane do chłonięcia bazy zapachowej, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To źródło oryginalnego aromatu, jak i wyróżniający się rodzaj akcesoriów. Wydanie tego dyfuzora wpisuje się perfekcyjnie w wystrój wnętrza - bez względu na to, w jakim charakterze zostało urządzone.

Pachnące patyki dekoracyjne w tym wariancie stanowią unikalne kompozycje My Fragrances Milano. Stworzono je w wyniku manufakturowej pracy i dbałości o nawet najmniejszy szczegół w całościowym przebiegu kreowania tego dyfuzora. Patyki dekoracyjne cechuje trwałość i ilość bazy zapachowej - to aż osiemdziesiąt procent pojemności opakowania.

 

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Słodka brazylijska pomarańcza, indyjski owoc granatu
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Jabłko, bułgarska róża

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Jaśmin, czarny bez