Patyczki zapachowe White Pomegranate 250ml

Owocowy, rześki zapach, którego bazą są młode, aromatyczne granaty barwiące wczesnowiosenny krajobraz Azji Zachodniej oraz Półwyspu Indyjskiego. Ta woń może stanowić świetny wybór dla wszystkich osób potrzebujących wiosennego orzeźwienia po nużącej zimie. Pozwólmy zakwitnąć naszym wnętrzom, tak samo jak rozkwitają ogrody wokół nich. Biały granat to czysty oraz wyrazisty zapach. Jest słodki i oryginalny, a zarazem szczególnie uniwersalny. Z tego powodu można używać go zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i w biurze. Rozbudowana kompozycja zapachowa zawiera również inne, delikatne owoce. Owocowy zapach spodoba się wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy indywidualne preferencje.

Kategoria zapachowa: cytrusowo-kwiatowe

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe White Pomegranate 250ml to wyjątkowy gatunek zapachów w płynie, który gwarantuje atrakcyjny aromat w domu czy w pracy. Zmysłową woń zamknięto w luksusowym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków emituje nadzwyczajny aromat. Oddziałuje to na klimat obecny w konkretnym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób stworzone i właściwie opracowane do chłonięcia nut zapachowych, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego zapachu, jak i wyróżniający się element wyposażenia wnętrz. Postać takiego dyfuzora wpisuje się perfekcyjnie w aranżację pomieszczenia - nieważne, w jakim stylu zostało urządzone.


Aromatyczne patyki ozdobne w tym wydaniu to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Stworzono je w wyniku manufakturowej działalności i dbałości o nawet najmniejszy detal w całościowym toku kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość i wysoka zawartość bazy zapachowej - to aż 80 procent objętości flakonu.

 

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Słodka brazylijska pomarańcza, indyjski owoc granatu
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Jabłko, bułgarska róża

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Jaśmin, czarny bez