Patyczki zapachowe White Pomegranate 100ml

Owocowy, orzeźwiający zapach, którego bazą są białe, aromatyczne granaty upiększające wczesnowiosenny krajobraz Azji Zachodniej oraz Półwyspu Indyjskiego. Ta woń może stanowić doskonały wybór dla wszystkich osób pragnących wiosennego orzeźwienia po długiej zimie. Pozwólmy zakwitnąć naszym wnętrzom, tak samo jak rozkwitają ogrody wokół nich. Biały granat to czysty i ekscytujący zapach. Jest słodki i oryginalny, a zarazem bardzo uniwersalny. Dlatego można stosować go zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i w biurze. Bogata kompozycja zapachowa zawiera także inne, delikatne owoce. Owocowy zapach spodoba się wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy indywidualne preferencje.

Kategoria zapachowa: cytrusowo-kwiatowe

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe White Pomegranate 100ml to nietuzinkowy typ odświeżaczy powietrza, który zapewnia atrakcyjny aromat w domu czy w firmie. Zmysłową woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków uwalnia urzekający bukiet zapachowy. Wpływa to na nastrój obecny w wybranym pomieszczeniu, gdzie znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób stworzone i właściwie przygotowane do wchłaniania esencji, zanurzone są w stylowym flakoniku. To źródło pięknego zapachu, jak i wyróżniający się element wyposażenia wnętrz. Postać takiego dyfuzora wpisuje się idealnie w aranżację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim stylu zostało urządzone.

Pachnące patyki dekoracyjne w tym wydaniu stanowią unikalne kompozycje naszego autorstwa. Powstały w efekcie manufakturowej działalności i troski o nawet najmniejszy szczegół w całościowym procesie powstawania tego dyfuzora. Patyki dekoracyjne cechuje trwałość i wysoki poziom bazy zapachowej - to nawet 80 procent pojemności butelki

 

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Słodka brazylijska pomarańcza, indyjski owoc granatu
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Jabłko, bułgarska róża

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Jaśmin, czarny bez