Patyczki zapachowe White Musk 500ml

Orzeźwiający, finezyjny zapach bazujący w głównej mierze na esencji z wetiwerii i teksańskim cedrze. Obie wonie mają właściwości wyciszające, przynosząc ulgę w stresie oraz napięciu. Wybrzmiewają w nich charakterystyczne, drzewne tony. Wśród górnych nut zaakcentowana została bergamotka, sycylijska cytryna i konwalia. Kompozycja zapachowa posiada orzeźwiający charakter, przywodząc na myśl wiosnę na południu Europy. Po rozpyleniu w powietrzu istotnie oddziałuje na samopoczucie. Wdychanie świeżych, delikatnych aromatów roślinnych przynosi efekt łagodnego pobudzenia, zmniejszając uczucie zmęczenia. Dlatego zapach szczególnie powinien być stosowany w miejscach pracy.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe White Musk 500ml to szczególny rodzaj perfum do wnętrza, który gwarantuje cudowny aromat w miejscu zamieszkania czy w firmie. Przyjemną woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków uwalnia fantastyczny aromat. Oddziałuje to na nastrój obecny w danym pomieszczeniu, gdzie znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w organiczny sposób stworzone i właściwie opracowane do wchłaniania nut zapachowych, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło pięknego zapachu, jak i wyróżniający się rodzaj akcesoriów. Wydanie takiego dyfuzora wpasuje się bezbłędnie w dekorację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim charakterze było wykończone.


Zapachowe patyki dekoracyjne w takim wydaniu to unikatowe kompozycje naszej marki. Powstały w następstwie manufakturowej pracy i dbałości o każdy najmniejszy detal w całościowym przebiegu powstawania tego produktu. Patyki ozdobne cechuje trwałość i wysoki poziom esencji - to aż 80 procent objętości butelki.

 

Anatomia zapachu
White Musk

Zapachy White Musk
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, olejek YlangYlang
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, lilie, tunezyjskie neroli, francuski fiołek

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, trawa wetiwer, teksański cedr, wanilia z Madagaskaru