Patyczki zapachowe White Musk 250ml

Orzeźwiający, finezyjny zapach bazujący w głównej mierze na esencji z wetiwerii pachnącej i teksańskim cedrze. Obie wonie posiadają właściwości uspokajające, przynosząc ulgę w stresie oraz napięciu. Wybrzmiewają w nich charakterystyczne, drzewne tony. Wśród górnych nut wyczuwalna jest bergamotka, sycylijska cytryna i konwalia. Zapach posiada odświeżający charakter, przywodząc na myśl lato w południowej Europie. Po rozpyleniu w pomieszczeniu istotnie działa na zmysły. Wdychanie świeżych, subtelnych aromatów roślinnych przynosi efekt łagodnego pobudzenia, zmniejszając uczucie zmęczenia. Z tego powodu zapach szczególnie powinien być używany w biurach.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

 • 115,00 zł
 • Niedostępny
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe White Musk 250ml to nietuzinkowy rodzaj odświeżaczy powietrza, który gwarantuje piękny aromat w mieszkaniu albo w firmie. Odświeżającą woń umieszczono w luksusowym opakowaniu, które z pomocą patyczków z rattanu uwalnia urzekający bukiet zapachowy. Rzutuje to na nastrój obecny w wybranym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wykonane i odpowiednio przygotowane do pochłaniania bazy zapachowej, umieszczone są w stylowym flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Wydanie takiego dyfuzora wpisuje się genialnie w aranżację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim stylu było urządzone.


Aromatyczne patyki dekoracyjne w takim wariancie są to unikalne kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w następstwie manufakturowej działalności oraz troski o nawet niewielki detal w całościowym procesie tworzenia tego artykułu. Patyki ozdobne cechuje trwałość i wysoka zawartość esencji - to aż osiemdziesiąt procent pojemności butelki.

 

Anatomia zapachu
White Musk

Zapachy White Musk
 • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
  Kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, olejek YlangYlang
 • Charakter zapachu - nuty serca
  Turecka róża, lilie, tunezyjskie neroli, francuski fiołek

 • Baza zapachu - nuty podstawowe
  Bursztyn, trawa wetiwer, teksański cedr, wanilia z Madagaskaru