Patyczki zapachowe White Musk 100ml

Orzeźwiający, finezyjny zapach oparty w głównej mierze na esencji z wetiwerii i teksańskim cedrze. Obie wonie mają właściwości uspokajające, przynosząc ulgę w stresie oraz napięciu. Wybrzmiewają w nich charakterystyczne, drzewne tony. Wśród górnych nut wyczuwalna jest bergamotka, sycylijska cytryna oraz konwalia. Kompozycja zapachowa posiada odświeżający charakter, przywodząc na myśl lato na południu Europy. Po rozprowadzeniu w powietrzu istotnie działa na zmysły. Wdychanie świeżych, delikatnych aromatów roślinnych przynosi efekt łagodnego pobudzenia, niwelując uczucie zmęczenia. Dlatego zapach szczególnie może być stosowany w biurach.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe White Musk 100ml to nietuzinkowy gatunek odświeżaczy powietrza, który gwarantuje piękny aromat w miejscu zamieszkania bądź w firmie. Odświeżającą woń umieszczono w luksusowym opakowaniu, które przy pomocy patyczków z rattanu emituje fantastyczny bukiet zapachowy. Przekłada się to na nastrój obecny w danym pomieszczeniu, w którym znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w naturalny sposób wykonane i właściwie opracowane do chłonięcia nut zapachowych, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To źródło oryginalnego aromatu, jak i wyróżniający się dodatek. Wydanie tego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację wnętrza - nieważne, w jakim klimacie zostało urządzone.


Pachnące patyki dekoracyjne w tym wydaniu są to unikatowe kompozycje naszej marki. Stworzono je w rezultacie rękodzielniczej pracy oraz troski o każdy najmniejszy detal w całościowym toku kreowania tego produktu. Patyki ozdobne wyróżnia trwałość i wysoki poziom bazy zapachowej - to aż osiemdziesiąt procent objętości opakowania.

 

Anatomia zapachu
White Musk

Zapachy White Musk
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, olejek YlangYlang
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, lilie, tunezyjskie neroli, francuski fiołek

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, trawa wetiwer, teksański cedr, wanilia z Madagaskaru