Patyczki zapachowe Sweet Peonia 500ml

Lekki, ziołowy zapach, którego bazą są rumianek marokański i wanilia z Madagaskaru. Ponieważ kompozycję zapachową budowano tak samo, jak autentyczne perfumy, ma jeszcze większą głębię. Wśród górnych nut na pierwszy plan wyłania się aromatyczna lawenda i soczyste owoce: jabłko i mandarynka. Ziołowo-kwiatowy aromat działa uspokajająco, uśmierzając ewentualne napięcie, dlatego może ułatwiać relaks oraz zasypianie. Zapach dobrze sprawdzi się do używania w domu, gdzie pragniemy przede wszystkim wypocząć po intensywnym dniu pracy i pozostałych zrealizowanych obowiązkach.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sweet Peonia 500ml to szczególny typ odświeżaczy powietrza, który zapewnia cudowny aromat w domu lub w biurze. Świeżą woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu rozprzestrzenia zachwycający bukiet zapachowy. Przekłada się to na nastrój obecny w danym pomieszczeniu, w którym stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób stworzone i odpowiednio spreparowane do chłonięcia bazy zapachowej, umieszczone są w stylowym flakoniku. To źródło wspaniałego aromatu, jak i ciekawy dodatek. Postać takiego dyfuzora wpisuje się idealnie w wystrój wnętrza - niezależnie od tego, w jakim stylu było urządzone.

Zapachowe patyki ozdobne w takim wydaniu stanowią unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Stworzono je w rezultacie rękodzielniczej pracy i troski o nawet najmniejszy detal w całościowym przebiegu kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość i wysoki poziom esencji - to nawet 80 procent objętości opakowania.

Anatomia zapachu

Sweet peonia

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Śliwka, włoski olejek cytrynowy
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Piwonia, francuski fiołek, bez
  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Mech dębowy, drzewo cedrowe