Patyczki zapachowe Sweet Peonia 500ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego esencją jest słodka, kwitnąca peonia, muśnięta nutą cytryny, otoczona dębowym i cedrowym lasem. Różowa peonia to niepowtarzalny zapach przypominający pierwsze, nieśmiałe majowe dni. Działa rześko i zasila w energię, łagodząc uczucie zmęczenia.
Tego typu zapach idealnie sprawdzi się we wnętrzach domu bądź biura, zapewniając przyjemny nastrój. Będzie kropką nad i różnorodnych aranżacji. Na myf.pl można nabyć artykuły o tym zapachu, jak np. odświeżacze powietrza, uzupełniacze albo patyczki dekoracyjne.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sweet Peonia 500ml to szczególny typ odświeżaczy powietrza, który zapewnia cudowny aromat w domu lub w biurze. Świeżą woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu rozprzestrzenia zachwycający bukiet zapachowy. Przekłada się to na nastrój obecny w danym pomieszczeniu, w którym stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób stworzone i odpowiednio spreparowane do chłonięcia bazy zapachowej, umieszczone są w stylowym flakoniku. To źródło wspaniałego aromatu, jak i ciekawy dodatek. Postać takiego dyfuzora wpisuje się idealnie w wystrój wnętrza - niezależnie od tego, w jakim stylu było urządzone. Zapachowe patyki ozdobne w takim wydaniu stanowią unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Stworzono je w rezultacie rękodzielniczej pracy i troski o nawet najmniejszy detal w całościowym przebiegu kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość i wysoki poziom esencji - to nawet 80 procent objętości opakowania.

Anatomia zapachu

Sweet peonia

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Śliwka, włoski olejek cytrynowy
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Piwonia, francuski fiołek, bez
  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Mech dębowy, drzewo cedrowe