Patyczki zapachowe Sweet Peonia 250ml

Subtelny, ziołowy zapach, którego podstawą są rumianek marokański oraz madagaskarska wanilia. Ponieważ zapach budowano w taki sam sposób, jak autentyczne perfumy, posiada dodatkową głębię. Wśród górnych nut na pierwszy plan wyłania się aromatyczna lawenda i dojrzałe owoce: jabłko i mandarynka. Ziołowo-kwiatowy aromat działa wyciszająco, łagodząc ewentualne napięcie, dlatego może ułatwiać relaks i zasypianie. Zapach świetnie sprawdzi się do używania w domowym zaciszu, gdzie pragniemy przede wszystkim wypocząć po ciężkim dniu pracy i innych wykonanych obowiązkach.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sweet Peonia 250ml to wyjątkowy gatunek odświeżaczy powietrza, który zapewnia atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania czy w pracy. Przyjemną woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków uwalnia fantastyczny aromat. Wpływa to na nastrój panujący w wybranym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób stworzone i właściwie spreparowane do chłonięcia bazy zapachowej, zanurzone są w designerskim flakoniku. To źródło wspaniałego aromatu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Forma tego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w wystrój wnętrza - bez względu na to, w jakim klimacie było wykończone.

Zapachowe patyki dekoracyjne w tym wariancie stanowią unikatowe kompozycje naszej marki. Powstały w następstwie rękodzielnicze działalności oraz troski o każdy najdrobniejszy detal w całościowym toku powstawania tego produktu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość i wysoki poziom esencji - to nawet 80 procent objętości butelki.

Anatomia zapachu

Sweet Peonia

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Śliwka, włoski olejek cytrynowy
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Piwonia, francuski fiołek, bez
  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Mech dębowy, drzewo cedrowe