Patyczki zapachowe Sweet Peonia 250ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego bazą jest słodka, kwitnąca peonia, muśnięta nutą cytryny, otoczona dębowym i cedrowym lasem. Różowa piwonia to niezwykły zapach przypominający pierwsze, nieśmiałe wiosenne dni. Pachnie odświeżająco oraz zasila w energię, łagodząc poczucie wycieńczenia.
Ten zapach doskonale sprawdzi się we wnętrzach mieszkania lub biura, wprowadzając przyjemny nastrój. Będzie kropką nad i każdej aranżacji. W naszym sklepie można zamówić artykuły o takim zapachu, jak choćby neutralizatory powietrza, uzupełniacze lub patyczki dekoracyjne.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sweet Peonia 250ml to wyjątkowy gatunek odświeżaczy powietrza, który zapewnia atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania czy w pracy. Przyjemną woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków uwalnia fantastyczny aromat. Wpływa to na nastrój panujący w wybranym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób stworzone i właściwie spreparowane do chłonięcia bazy zapachowej, zanurzone są w designerskim flakoniku. To źródło wspaniałego aromatu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Forma tego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w wystrój wnętrza - bez względu na to, w jakim klimacie było wykończone.
Zapachowe patyki dekoracyjne w tym wariancie stanowią unikatowe kompozycje naszej marki. Powstały w następstwie rękodzielniczej działalności oraz troski o każdy najdrobniejszy detal w całościowym toku powstawania tego produktu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość i wysoki poziom esencji - to nawet 80 procent objętości butelki.

Anatomia zapachu

Sweet Peonia

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Śliwka, włoski olejek cytrynowy
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Piwonia, francuski fiołek, bez
  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Mech dębowy, drzewo cedrowe