Patyczki zapachowe Sweet Peonia 100ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego esencją jest różowa, kwitnąca peonia, muśnięta nutą cytryny, otoczona dębowym i cedrowym lasem. Różowa piwonia to wyjątkowy zapach przypominający pierwsze, nieśmiałe majowe dni. Pachnie orzeźwiająco i zasila w energię, zmniejszając uczucie wycieńczenia.
Ten zapach świetnie sprawdzi się we wnętrzach mieszkania albo biura, zapewniając przyjemny nastrój. Będzie zwieńczeniem każdej aranżacji. W My Fragrances Milano można nabyć produkty o takim zapachu, jak choćby neutralizatory powietrza, uzupełniacze czy patyczki dekoracyjne.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

 

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sweet Peonia 100ml to szczególny typ perfum do wnętrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania bądź w pracy. Odświeżającą woń zamknięto w ekskluzywnym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków uwalnia zachwycający bukiet zapachowy. Przekłada się to na nastrój panujący w konkretnym pomieszczeniu, w którym stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób wytworzone i właściwie opracowane do wchłaniania bazy zapachowej, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło pięknego aromatu, jak i wyróżniający się element wyposażenia wnętrz. Postać takiego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w wystrój wnętrza - niezależnie od tego, w jakim stylu zostało wykończone.
Zapachowe patyki dekoracyjne w tym wariancie są to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Powstały w wyniku rękodzielniczej działalności i troski o każdy najdrobniejszy szczegół w całościowym toku powstawania tego dyfuzora. Patyki dekoracyjne wyróżnia trwałość i wysoka zawartość esencji - to nawet 80 procent objętości flakonu.

Anatomia zapachu

Sweet Peonia 

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Śliwka, włoski olejek cytrynowy
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Piwonia, francuski fiołek, bez
  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Mech dębowy, drzewo cedrowe