Patyczki zapachowe Sandalwood & Orange 500ml

Rześki, cytrusowy zapach bazujący na esencji z australijskiego drzewa sandałowego. Balsamiczną kompozycję zapachową wzbogacono również przyjemnie akcentującymi cytrusowymi niuansami. Upodabnia to zapach do klasycznych perfum. W górnych nutach wybrzmiewają soczyste kalifornijskie pomarańcze i wonne grejpfruty. Zapach przywodzi na myśl wakacyjne orzeźwienie. Delikatna, aromatyczna bryza działa pobudzająco na zmysły, dodając witalności, ale przynosi także przyjemne odprężenie. Z tego powodu zapach można używać zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Doskonale nada się do używania latem lub o dowolnej porze roku, gdy chcemy poczuć wakacyjną atmosferę.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sandalwood & Orange 500ml to wyjątkowy gatunek zapachów w płynie, który zapewnia atrakcyjny aromat w domu bądź w pracy. Zmysłową woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków emituje zachwycający bukiet zapachowy. Rzutuje to na nastrój panujący w danym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Rattanowe patyczki, w naturalny sposób wytworzone i właściwie opracowane do pochłaniania nut zapachowych, umieszczone są w designerskim flakoniku. To źródło pięknego zapachu, jak i ciekawy dodatek. Forma tego dyfuzora wpisuje się perfekcyjnie w dekorację wnętrza - nieważne, w jakim stylu było wykończone.


Pachnące patyki ozdobne w takim wariancie są to unikatowe kompozycje naszej marki. Stworzono je w następstwie manufakturowej pracy oraz dbałości o każdy najdrobniejszy szczegół w całym toku tworzenia tego produktu. Patyki ozdobne cechuje trwałość oraz wysoki poziom esencji - to nawet osiemdziesiąt procent objętości opakowania.

 

Anatomia zapachu
Sandalwood & Orange

Zapachy Sandalwood & Orange
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Pomarańcza,grejfrut kalifornijski, bergamotka
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, Indonezyjskie paczuli 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia , trawa wetiwer z Haiti