Patyczki zapachowe Sandalwood & Orange 250ml

Rześki, cytrusowy zapach oparty na esencji z australijskiego drzewa sandałowego. Pełną aromatu kompozycję zapachową wzbogacono także idealnie akcentującymi cytrusowymi niuansami. Upodabnia to zapach do autentycznych perfum. Wśród górnych nut wyczujemy apetyczne kalifornijskie pomarańcze oraz aromatyczne grejpfruty. Zapach przywodzi na myśl wakacyjne orzeźwienie. Subtelna, aromatyczna bryza działa stymulująco na zmysły, dodając energii, ale przynosi także przyjemne odprężenie. Z tego powodu zapach można używać zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscu pracy. Doskonale nada się do stosowania latem lub o dowolnej porze roku, gdy chcemy poczuć wakacyjną atmosferę.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sandalwood & Orange 250ml to szczególny rodzaj odświeżaczy powietrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w domu albo w biurze. Subtelną woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków uwalnia zachwycający aromat. Oddziałuje to na nastrój obecny w wybranym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób wytworzone i odpowiednio opracowane do pochłaniania nut zapachowych, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i wyróżniający się element wyposażenia wnętrz. Forma takiego dyfuzora wpasuje się bezbłędnie w aranżację wnętrza - bez względu na to, w jakim klimacie zostało urządzone.

Aromatyczne patyki dekoracyjne w takim wydaniu to unikatowe kompozycje naszej marki. Powstały w wyniku rękodzielniczej pracy oraz dbałości o każdy najmniejszy detal w całym przebiegu kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość oraz ilość bazy zapachowej - to nawet osiemdziesiąt procent objętości opakowania.

 

Anatomia zapachu
Sandalwood & Orange

Zapachy Sandalwood & Orange
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Pomarańcza,grejfrut kalifornijski, bergamotka
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, Indonezyjskie paczuli 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia , trawa wetiwer z Haiti