Patyczki zapachowe Sandalwood & Orange 100ml

Orzeźwiający, cytrusowy zapach bazujący na esencji z australijskiego drzewa sandałowego. Balsamiczną kompozycję zapachową wzbogacono także idealnie akcentującymi cytrusowymi niuansami. Upodabnia to zapach do prawdziwych perfum. Wśród górnych nut wyczujemy apetyczne kalifornijskie pomarańcze i aromatyczne grejpfruty. Zapach przywodzi na myśl letnie orzeźwienie. Subtelna, aromatyczna bryza działa stymulująco na zmysły, dodając energii, ale przynosi też przyjemne odprężenie. Dlatego zapach można stosować zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Doskonale nada się do używania latem lub o dowolnej porze roku, gdy chcemy poczuć wakacyjną atmosferę.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Sandalwood & Orange 100ml to nietuzinkowy rodzaj odświeżaczy powietrza, który zapewnia cudowny aromat w miejscu zamieszkania albo w pracy. Świeżą woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które przy pomocy patyczków z rattanu rozprzestrzenia urzekający bukiet zapachowy. Rzutuje to na klimat panujący w danym pomieszczeniu, w jakim stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób wytworzone i właściwie przygotowane do pochłaniania esencji, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Wydanie tego dyfuzora wpasuje się bezbłędnie w aranżację wnętrza - nieważne, w jakim charakterze zostało urządzone.
Pachnące patyki dekoracyjne w tym wariancie to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Stworzono je w efekcie manufakturowej działalności i dbałości o nawet najmniejszy szczegół w całościowym procesie powstawania tego artykułu. Patyki dekoracyjne cechuje trwałość i wysoki poziom bazy zapachowej - to nawet 80 procent pojemności butelki.

 

Anatomia zapachu
Sandalwood & Orange

Zapachy Sandalwood & Orange
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Pomarańcza,grejfrut kalifornijski, bergamotka
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, Indonezyjskie paczuli 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia , trawa wetiwer z Haiti