Patyczki zapachowe Purely Myrtle No7 500ml

Energetyzujący, delikatnie owocowy zapach bazujący na bursztynie i eukaliptusie. Obie wonie są bardzo świeże i aromatyczne. Zapach jest jednak znacznie bardziej bogaty, tworząc całą kompozycję zapachową, która posiada wyłącznie autentyczne aromaty roślin. Formuła przywodzi na myśl zatem klasyczne perfumy. Wśród górnych nut dobrze wyczuwalny jest pikantny imbir i jałowiec, a także bergamotka. Przemyślanie dopracowana kompozycja zapachowa kojąco działa na zmysły, wprowadzając aurę wypoczynku i odprężenia. Jednocześnie jednak stymuluje do działania, dodaje energii oraz zapewnia poczucie świeżości we wnętrzu. Zapach dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 275,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Purely Myrtle ( No7 ) 500ml to wyjątkowy gatunek zapachów w płynie, który zapewnia cudowny aromat w mieszkaniu czy w biurze. Świeżą woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które przy pomocy patyczków z rattanu emituje zachwycający aromat. Przekłada się to na klimat panujący w konkretnym pomieszczeniu, gdzie znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób stworzone i odpowiednio opracowane do chłonięcia nut zapachowych, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To źródło wspaniałego zapachu, jak i nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Wydanie takiego dyfuzora wpisuje się idealnie w aranżację wnętrza - nieważne, w jakim klimacie było wykończone.


Pachnące patyki dekoracyjne w tym wariancie stanowią unikatowe kompozycje naszej marki. Powstały w rezultacie manufakturowej działalności oraz troski o każdy najdrobniejszy szczegół w całym procesie tworzenia tego artykułu. Patyki dekoracyjne wyróżnia trwałość i ilość esencji - to aż 80 procent objętości flakonu.

 

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

Zapachy Purely Myrtle No7
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, cytryna, bazylia
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty drzewa, bursztyn