Patyczki zapachowe Purely Myrtle No7 200ml

Orzeźwiający, delikatnie owocowy zapach bazujący na bursztynie i eukaliptusie. Obie wonie są bardzo rześkie i aromatyczne. Zapach jest jednak znacznie bardziej bogaty, tworząc całą kompozycję zapachową, która zawiera wyłącznie autentyczne aromaty roślinne. Formuła przywodzi na myśl zatem prawdziwe perfumy. Wśród górnych nut wyraźnie wyczuwalny jest aromatyczny imbir oraz jałowiec, a także bergamotka. Przemyślanie dopracowana kompozycja zapachowa kojąco oddziałuje na zmysły, wprowadzając aurę relaksu i spokoju. Zarazem jednak pobudza do działania, dodaje energii oraz zapewnia poczucie świeżości we wnętrzu. Zapach dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 184,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Purely Myrtle ( No7 ) 200ml to wyjątkowy typ perfum do wnętrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w domu albo w biurze. Zmysłową woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków emituje nadzwyczajny aromat. Przekłada się to na klimat obecny w wybranym pomieszczeniu, gdzie znajduje się dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób stworzone i właściwie spreparowane do wchłaniania nut zapachowych, umieszczone są w designerskim flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego zapachu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Postać takiego dyfuzora wpasuje się genialnie w wystrój wnętrza - niezależnie od tego, w jakim klimacie zostało urządzone.
Zapachowe patyki dekoracyjne w tym wydaniu są to unikalne kompozycje naszej marki. Powstały w efekcie rękodzielniczej działalności oraz dbałości o każdy najdrobniejszy detal w całym toku powstawania tego artykułu. Patyki dekoracyjne cechuje trwałość i wysoka zawartość bazy zapachowej - to nawet 80 procent objętości butelki.

 

 

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

Zapachy Purely Myrtle No7
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, cytryna, bazylia
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty drzewa, bursztyn