Patyczki zapachowe Moonlight NOIR 500ml

Przyjemny, intensywny owocowy zapach, który bazuje na woni paczuli i subtelnie żywicznym bursztynie. Kompozycję zapachową tworzono w ten sam sposób jak w przypadku klasycznych perfum. Wśród górnych nut na przód wysuwają się w głównej mierze apetyczne owoce. Wśród nich najwyraźniej akcentują słodkie maliny, soczysta brzoskwinia, świeża cytryna i upajająca pomarańcza. Zapach ma działanie odprężające oraz relaksujące. Rozpylony we wnętrzu poprawia humor i tworzy przyjazną aurę. Dlatego powinno się stosować go zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Owocowa świeżość spodoba się wszystkim, bez względu na wiek, płeć lub indywidualne preferencje.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 275,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Moonlight NOIR 500ml to wyjątkowy gatunek odświeżaczy powietrza, który zapewnia atrakcyjny aromat w domu czy w pracy. Subtelną woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków uwalnia urzekający bukiet zapachowy. Przekłada się to na nastrój panujący w danym pomieszczeniu, w jakim jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wytworzone i właściwie opracowane do pochłaniania bazy zapachowej, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To źródło wspaniałego aromatu, jak i wyróżniający się rodzaj akcesoriów. Forma takiego dyfuzora wpisuje się idealnie w aranżację wnętrza - niezależnie od tego, w jakim charakterze było wykończone.
Aromatyczne patyki ozdobne w takim wariancie stanowią unikalne kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w efekcie manufakturowej działalności oraz troski o nawet najmniejszy detal w całym przebiegu tworzenia tego dyfuzora. Patyki ozdobne wyróżnia trwałość oraz wysoki poziom bazy zapachowej - to nawet osiemdziesiąt procent pojemności opakowania.

Anatomia zapachu
Moonlight

Zapachy Moonlight NOIR
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Lilie z Doliny, jaśmin
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Czerwone owoce, pomarańcza

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Paczuli, bursztyn