Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 500ml

Rześki, cytrusowy zapach bazujący na esencji z australijskiego drzewa sandałowego. Pełną aromatu kompozycję zapachową wzbogacono także dobrze akcentującymi owocowymi niuansami. Upodabnia to zapach do prawdziwych perfum. W górnych nutach wyczujemy apetyczne kalifornijskie pomarańcze oraz wonne grejpfruty. Zapach przywodzi na myśl letnie orzeźwienie. Delikatna, aromatyczna bryza działa pobudzająco na zmysły, dodając energii, ale przynosi także przyjemne odprężenie. Dlatego zapach można stosować zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Doskonale nada się do stosowania latem lub o dowolnej porze roku, gdy chcemy poczuć wakacyjną aurę.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

 

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 500ml to nietuzinkowy gatunek perfum do wnętrza, który zapewnia cudowny aromat w mieszkaniu bądź w biurze. Zmysłową woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków emituje zachwycający aromat. Wpływa to na nastrój królujący w konkretnym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w naturalny sposób wykonane i odpowiednio przygotowane do chłonięcia nut zapachowych, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło pięknego aromatu, jak i nieszablonowy dodatek. Wydanie tego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w wystrój pomieszczenia - bez względu na to, w jakim stylu było urządzone.

Pachnące patyki dekoracyjne w takim wariancie są to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Stworzono je w rezultacie manufakturowej działalności i dbałości o nawet najdrobniejszy detal w całym toku kreowania tego artykułu. Patyki dekoracyjne wyróżnia trwałość oraz wysoki poziom bazy zapachowej - to aż osiemdziesiąt procent objętości flakonu.

Anatomia zapachu
Lavender & Camomile

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Brazylijska pomarańcza, francuska lawenda, jabłko,włoskie mandarynki
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Marokański rumianek, chiński eukaliptus 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia z Madagaskaru