Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 500ml

Delikatny, ziołowy zapach, którego podstawą są rumianek marokański i madagaskarska wanilia. Ponieważ zapach budowano tak samo, jak konwencjonalne perfumy, posiada jeszcze większą głębię. Wśród górnych nut na pierwszy plan wyłania się wonna lawenda i dojrzałe owoce: jabłko i mandarynka. Ziołowo-kwiatowy aromat działa uspokajająco, uśmierzając jakiekolwiek napięcie, dlatego może ułatwiać wypoczynek oraz zasypianie. Zapach świetnie sprawdzi się do używania w domowym zaciszu, gdzie pragniemy przede wszystkim wypocząć po intensywnym dniu pracy i pozostałych wykonanych zadaniach.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

 

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 500ml to nietuzinkowy gatunek perfum do wnętrza, który zapewnia cudowny aromat w mieszkaniu bądź w biurze. Zmysłową woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które przy pomocy rattanowych patyczków emituje zachwycający aromat. Wpływa to na nastrój królujący w konkretnym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w naturalny sposób wykonane i odpowiednio przygotowane do chłonięcia nut zapachowych, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło pięknego aromatu, jak i nieszablonowy dodatek. Wydanie tego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w wystrój pomieszczenia - bez względu na to, w jakim stylu było urządzone.
Pachnące patyki dekoracyjne w takim wariancie są to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Stworzono je w rezultacie manufakturowej działalności i dbałości o nawet najdrobniejszy detal w całym toku kreowania tego artykułu. Patyki dekoracyjne wyróżnia trwałość oraz wysoki poziom bazy zapachowej - to aż osiemdziesiąt procent objętości flakonu.

Anatomia zapachu
Lavender & Camomile

Zapachy Lavender & Camomile
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Brazylijska pomarańcza, francuska lawenda, jabłko,włoskie mandarynki
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Marokański rumianek, chiński eukaliptus 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia z Madagaskaru