Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 250ml

Finezyjny, ziołowy zapach, którego bazą są marokański rumianek i wanilia z Madagaskaru. Ponieważ kompozycję zapachową tworzono w taki sam sposób, co klasyczne perfumy, ma dodatkową głębię. Wśród górnych nut na przód wysuwa się wonna lawenda oraz soczyste owoce: jabłko i mandarynka. Ziołowo-kwiatowy aromat działa uspokajająco, łagodząc ewentualne napięcie, dzięki temu może ułatwiać wypoczynek i zasypianie. Zapach dobrze sprawdzi się do używania w domowym zaciszu, gdzie pragniemy przede wszystkim wypocząć po intensywnym dniu pracy i innych zrealizowanych zadaniach.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 250ml to wyjątkowy typ perfum do wnętrza, który zapewnia piękny aromat w mieszkaniu czy w firmie. Świeżą woń umieszczono w luksusowym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu emituje urzekający bukiet zapachowy. Przekłada się to na klimat obecny w konkretnym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób stworzone i odpowiednio opracowane do wchłaniania bazy zapachowej, umieszczone są w stylowym flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego zapachu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Forma tego dyfuzora wpisuje się perfekcyjnie w aranżację pomieszczenia - nieważne, w jakim klimacie zostało urządzone.
Pachnące patyki ozdobne w tym wariancie są to unikatowe kompozycje naszej marki. Stworzono je w następstwie rękodzielniczej pracy oraz troski o nawet najmniejszy szczegół w całym toku tworzenia tego dyfuzora. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość oraz ilość esencji - to aż 80 procent objętości opakowania.

Anatomia zapachu
Lavender & Camomile

Zapachy Lavender & Camomile
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Brazylijska pomarańcza, francuska lawenda, jabłko,włoskie mandarynki
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Marokański rumianek, chiński eukaliptus 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia z Madagaskaru