Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 100ml

Finezyjny, ziołowy zapach, którego bazą jest marokański rumianek i wanilia z Madagaskaru. Ponieważ zapach budowano w taki sam sposób, co klasyczne perfumy, ma jeszcze większą głębię. Wśród górnych nut na pierwszy plan wysuwa się upojna lawenda oraz apetyczne owoce: jabłko i mandarynka. Ziołowo-kwiatowy aromat działa wyciszająco, łagodząc ewentualne napięcie, dzięki temu może ułatwiać relaks i zasypianie. Zapach świetnie sprawdzi się do stosowania w domowym zaciszu, gdzie chcemy przede wszystkim wypocząć po ciężkim dniu pracy i pozostałych zrealizowanych obowiązkach.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 100ml to nietuzinkowy typ odświeżaczy powietrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania albo w pracy. Zmysłową woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu rozprzestrzenia fantastyczny bukiet zapachowy. Wpływa to na nastrój obecny w wybranym pomieszczeniu, w jakim jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wykonane i właściwie opracowane do chłonięcia bazy zapachowej, zanurzone są w stylowym flakoniku. To źródło pięknego zapachu, jak i wyróżniający się dodatek. Postać takiego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację wnętrza - bez względu na to, w jakim klimacie było wykończone.
Aromatyczne patyki dekoracyjne w takim wydaniu stanowią unikatowe kompozycje naszej marki. Powstały w rezultacie rzemieślniczej działalności oraz troski o nawet najmniejszy detal w całym toku kreowania tego produktu. Patyki dekoracyjne wyróżnia trwałość oraz wysoka zawartość bazy zapachowej - to nawet 80 procent objętości butelki.

Anatomia zapachu
Lavender & Camomile

Zapachy Lavender & Camomile
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Brazylijska pomarańcza, francuska lawenda, jabłko,włoskie mandarynki
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Marokański rumianek, chiński eukaliptus 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia z Madagaskaru