Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 100ml

Rześki, cytrusowy zapach oparty na esencji z australijskiego drzewa sandałowego. Pełną aromatu kompozycję zapachową wzbogacono również idealnie akcentującymi owocowymi niuansami. Upodabnia to zapach do prawdziwych perfum. W górnych nutach wyczujemy apetyczne kalifornijskie pomarańcze oraz aromatyczne grejpfruty. Zapach przywodzi na myśl letnie orzeźwienie. Subtelna, aromatyczna bryza działa stymulująco na zmysły, dodając witalności, ale przynosi także przyjemne odprężenie. Dlatego zapach można używać zarówno w domowym zaciszu, jak i w przestrzeni biurowej. Idealnie sprawdzi się do używania latem lub o dowolnej porze roku, gdy chcemy poczuć wakacyjną aurę.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Lavender & Camomile 100ml to nietuzinkowy typ odświeżaczy powietrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w miejscu zamieszkania albo w pracy. Zmysłową woń umieszczono w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu rozprzestrzenia fantastyczny bukiet zapachowy. Wpływa to na nastrój obecny w wybranym pomieszczeniu, w jakim jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wykonane i właściwie opracowane do chłonięcia bazy zapachowej, zanurzone są w stylowym flakoniku. To źródło pięknego zapachu, jak i wyróżniający się dodatek. Postać takiego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację wnętrza - bez względu na to, w jakim klimacie było wykończone.

Aromatyczne patyki dekoracyjne w takim wydaniu stanowią unikatowe kompozycje naszej marki. Powstały w rezultacie rzemieślniczej działalności oraz troski o nawet najmniejszy detal w całym toku kreowania tego produktu. Patyki dekoracyjne wyróżnia trwałość oraz wysoka zawartość bazy zapachowej - to nawet 80 procent objętości butelki.

Anatomia zapachu
Lavender & Camomile

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Brazylijska pomarańcza, francuska lawenda, jabłko,włoskie mandarynki
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Marokański rumianek, chiński eukaliptus 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia z Madagaskaru