Patyczki zapachowe Fig & Rose Noir 500ml

Słodki owocowo-kwiatowy zapach z orzeźwiającym akcentem wnosi pozytywną energię do każdego wnętrza. Został oparty na piżmie, dojrzałych owocach i bułgarskich różach. Jego recepturę skomponowano tak, jak w tradycyjnych perfumach. Wśród górnych nut zapachowych wyczujemy czarującą konwalię, apetyczne cytrusy i słodkawą czarną porzeczkę. Całość przekłada się na bogatą i pełną aromatu, jednak nie przytłaczającą woń. Zapach wprawia w dobry nastrój, wnosząc do domu lub miejsca pracy pogodną aurę. Ze względu na owocowo-kwiatowe nuty dobrze wpasuje się w gust płci pięknej.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Fig & Rose Noir 500ml to szczególny gatunek zapachów w płynie, który zapewnia cudowny aromat w miejscu zamieszkania bądź w firmie. Świeżą woń zamknięto w ekskluzywnym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków rozprzestrzenia fantastyczny aromat. Oddziałuje to na klimat królujący w wybranym pomieszczeniu, w którym stoi dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wykonane i odpowiednio przygotowane do pochłaniania nut zapachowych, umieszczone są w stylowym flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i wyróżniający się dodatek. Forma takiego dyfuzora wpasuje się genialnie w wystrój wnętrza - nieważne, w jakim klimacie zostało wykończone.


Aromatyczne patyki dekoracyjne w tym wariancie to unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w następstwie rękodzielniczej działalności oraz troski o nawet najmniejszy detal w całościowym toku powstawania tego produktu. Patyki dekoracyjne cechuje trwałość oraz wysoka zawartość bazy zapachowej - to nawet 80 procent objętości flakonu.

 

Anatomia zapachu
Fig & Rose

Zapachy Fig & Rose Noir
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Cytrusy, lilie z Doliny, porzeczka
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Śródziemnomorskie figi, róże, olejek Neroli

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty owocowe, piżmo