Patyczki zapachowe Fig & Rose Noir 500ml

Intensywny zapach, którego podstawą są hiszpański tytoń szlachetny oraz aromatyczna paczula. Tę mocną woń nieco uspokajają nuty głowy, w których charakterystyczny jest przede wszystkim aromat zmysłowego kardamonu, gałki muszkatołowej oraz ciepłych goździków. Pomimo swojej intensywności, jaką wyróżnia się hiszpański tytoń, szlachetny zapach wydaje się niezwykle wyważony. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno podczas ciepłych, upalnych dni, jak i w przypadku zimniejszych miesięcy. Z powodu swojej złożoności wykazuje właściwości uspokajające, a także pomaga się zrelaksować. Dzięki temu cieszy się dużą popularnością wśród wielu klientów dbających o elegancję i poczucie dobrego smaku.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 275,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Fig & Rose Noir 500ml to szczególny gatunek zapachów w płynie, który zapewnia cudowny aromat w miejscu zamieszkania bądź w firmie. Świeżą woń zamknięto w ekskluzywnym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków rozprzestrzenia fantastyczny aromat. Oddziałuje to na klimat królujący w wybranym pomieszczeniu, w którym stoi dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wykonane i odpowiednio przygotowane do pochłaniania nut zapachowych, umieszczone są w stylowym flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i wyróżniający się dodatek. Forma takiego dyfuzora wpasuje się genialnie w wystrój wnętrza - nieważne, w jakim klimacie zostało wykończone.

Aromatyczne patyki dekoracyjne w tym wariancie to unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Powstały w następstwie rękodzielniczej działalności oraz troski o nawet najmniejszy detal w całościowym toku powstawania tego produktu. Patyki dekoracyjne cechuje trwałość oraz wysoka zawartość bazy zapachowej - to nawet 80 procent objętości flakonu.

Anatomia zapachu
Fig & Rose

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Cytrusy, lilie z Doliny, porzeczka
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Śródziemnomorskie figi, róże, olejek Neroli

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty owocowe, piżmo