Patyczki zapachowe Emotion of Sea 500ml

Delikatny oraz świeży jak morska bryza aromat z ziołowym akcentem. Jego bazą są piżmo i bursztyn, a wśród nut głowy poczujemy szałwię, geranium i pomarańczę bergamotę. Pachnie rześko, jednocześnie odprężając i poprawiając nastrój. Przypomina spacer plażą.

Nabywając ten zapach na przykład w postaci odświeżacza powietrza w płynie oraz pachnących patyczków, które znajdują się w naszym e-sklepie, w prosty sposób można zbudować wyjątkowy klimat zarówno w domu, jak i w biurze. To właśnie zapach oddziałuje w dużej mierze na atmosferę i podkreśla charakter wnętrza. W efekcie chętniej spędzamy czas w danym pomieszczeniu.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Emotion of Sea 500ml to wyjątkowy rodzaj perfum do wnętrza, który zapewnia atrakcyjny aromat w mieszkaniu bądź w biurze. Zmysłową woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które z pomocą patyczków z rattanu rozprzestrzenia fantastyczny bukiet zapachowy. Przekłada się to na nastrój obecny w danym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób stworzone i właściwie spreparowane do pochłaniania esencji, zanurzone są w stylowym flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego zapachu, jak i ciekawy element wyposażenia wnętrz. Forma takiego dyfuzora wpasuje się idealnie w dekorację wnętrza - bez względu na to, w jakim klimacie zostało urządzone.


Zapachowe patyki ozdobne w tym wydaniu stanowią unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Powstały w wyniku manufakturowej pracy i dbałości o każdy najmniejszy detal w całym przebiegu kreowania tego artykułu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość oraz wysoki poziom esencji - to nawet 80 procent objętości flakonu.

 

Anatomia zapachu
Emotion of Sea

Zapachy Emotion of Sea
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, Geranium, cytryna z Amalfi
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Nuty morskie, szałwia

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, piżmo