Patyczki zapachowe Emotion of Sea 250ml

Subtelny oraz orzeźwiający niczym morska bryza aromat z ziołową nutą. Jego podstawą są piżmo oraz bursztyn, a wśród górnych nut poczujemy szałwię, geranię oraz bergamotkę. Pachnie odświeżająco, zarazem odprężając i pozytywnie oddziałując na nastrój. Przypomina przechadzkę nadmorskim deptakiem.

Nabywając ten zapach na przykład w formie odświeżacza powietrza w sprayu bądź zapachowych patyczków, które znajdują się w naszym sklepie, w łatwy sposób można zbudować przyjemny klimat zarówno w domu, jak i w pracy. Piękny zapach oddziałuje istotnie na atmosferę i podkreśla charakter aranżacji. Za jego sprawą chętniej spędzamy czas w takim pomieszczeniu.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Emotion of Sea 250ml to szczególny gatunek perfum do wnętrza, który gwarantuje piękny aromat w mieszkaniu bądź w pracy. Zmysłową woń zamknięto w luksusowym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków emituje nadzwyczajny aromat. Rzutuje to na klimat obecny w wybranym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób wytworzone i odpowiednio przygotowane do pochłaniania nut zapachowych, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To źródło pięknego aromatu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Postać tego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w wystrój pomieszczenia - nieważne, w jakim stylu było urządzone.


Pachnące patyki dekoracyjne w takim wariancie to unikalne kompozycje naszego autorstwa. Powstały w następstwie rękodzielniczej działalności oraz dbałości o każdy najmniejszy detal w całościowym procesie powstawania tego artykułu. Patyki dekoracyjne cechuje trwałość oraz wysoki poziom esencji - to nawet 80 procent objętości flakonu.

 

Anatomia zapachu
Emotion of Sea

Zapachy Emotion of Sea
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, Geranium, cytryna z Amalfi
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Nuty morskie, szałwia

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, piżmo