Patyczki zapachowe Emotion of Sea 100ml

Subtelny i orzeźwiający niczym morska bryza aromat z ziołową nutą. Jego bazą są piżmo i bursztyn, a wśród nut głowy wyczujemy szałwię, geranię i pomarańczę bergamotę. Pachnie rześko, zarazem odprężając i poprawiając nastrój. Przypomina spacer plażą.

Stosując taki zapach np. w postaci odświeżacza powietrza w płynie lub zapachowych patyczków, które znajdują się w naszym sklepie, w prosty sposób można wykreować unikalny klimat zarówno w mieszkaniu, jak i w pracy. Taki zapach oddziałuje istotnie na atmosferę oraz dopełnia charakter wnętrza. Dzięki niemu z chęcią przebywamy w danym pomieszczeniu.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Emotion of Sea 100ml to nietuzinkowy gatunek zapachów w płynie, który zapewnia cudowny aromat w miejscu zamieszkania bądź w biurze. Odświeżającą woń zamknięto w ekskluzywnym opakowaniu, które z pomocą patyczków z rattanu uwalnia zachwycający aromat. Przekłada się to na nastrój panujący w wybranym pomieszczeniu, w jakim jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób stworzone i właściwie opracowane do chłonięcia nut zapachowych, umieszczone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło pięknego aromatu, jak i wyróżniający się element wyposażenia wnętrz. Forma tego dyfuzora wpasuje się idealnie w aranżację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim charakterze zostało wykończone.


Aromatyczne patyki ozdobne w tym wariancie to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Stworzono je w efekcie manufakturowej działalności oraz troski o nawet najmniejszy szczegół w całościowym przebiegu powstawania tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i ilość esencji - to aż osiemdziesiąt procent objętości opakowania.

 

Anatomia zapachu
Emotion of Sea

Zapachy Emotion of Sea
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, Geranium, cytryna z Amalfi
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Nuty morskie, szałwia

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, piżmo