Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 500ml

Orzeźwiający zapach cytrusów w połączeniu z lekko gorzką nutą korzenną pozwala poczuć się niezwykle elegancko i wyjątkowo. Bazę zapachu stanowi cynamon pochodzący ze Sri Lanki, uzupełniony radosnym aromatem pomarańczy i charakterystyczną wonią goździków. W efekcie woń to propozycja bardzo ciepła, która idealnie pasuje do każdej pory roku. Mimo że zapach goździków sam w sobie bywa mocny, owocowe dodatki świetnie go uzupełniają, co sprawia, że nie jest nużący. Warto też zwrócić uwagę na delikatny aromat wanilii i olejku migdałowego, które łagodzą myśli oraz pozwalają zrelaksować się podczas trudnych sytuacji. Dlatego ten wyrób często kupują osoby o silnym charakterze, które pomimo tego cenią sobie spokój.

Kategoria zapachowa: korzenne

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 500ml to wyjątkowy typ odświeżaczy powietrza, który gwarantuje atrakcyjny aromat w domu bądź w biurze. Odświeżającą woń zamknięto w luksusowym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu uwalnia zachwycający bukiet zapachowy. Przekłada się to na nastrój panujący w danym pomieszczeniu, w jakim znajduje się dyfuzor. Patyczki z rattanu, w naturalny sposób wytworzone i odpowiednio przygotowane do chłonięcia esencji, zanurzone są w designerskim flakoniku. To zarówno źródło pięknego aromatu, jak i nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Forma tego dyfuzora wpisuje się genialnie w dekorację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim charakterze zostało wykończone.


Aromatyczne patyki dekoracyjne w tym wydaniu to unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Stworzono je w efekcie rzemieślniczej działalności oraz dbałości o każdy najmniejszy detal w całym przebiegu powstawania tego dyfuzora. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i wysoki poziom bazy zapachowej - to aż 80 procent pojemności opakowania.

 

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Olejek pomarańczy z Florydy, sycylijska cytryna, kalifornijski grejpfrut
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Amerykańska mięta, wanilia z Madagaskaru

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Cynamon ze Sri Lanki, goździki, migdał