Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 250ml

Rześki zapach cytrusów w połączeniu z delikatnie gorzką nutą korzenną sprawia, że czujemy się niezwykle elegancko oraz wyjątkowo. Bazę zapachu stanowi cynamon pochodzący ze Sri Lanki, uzupełniony radosnym aromatem pomarańczy i intensywną wonią goździków. Dzięki temu woń to propozycja bardzo zmysłowa, która idealnie nadaje się do każdej pory roku. Choć zapach goździków sam w sobie bywa mocny, owocowe dodatki świetnie go uzupełniają, co sprawia, że nie jest duszący. Warto też zwrócić uwagę na delikatny aromat wanilii i olejku migdałowego, które koją myśli oraz pozwalają wyciszyć się podczas trudnych sytuacji. Dlatego ten wyrób zazwyczaj wybierają osoby o silnym charakterze, które pomimo tego cenią sobie spokój.

Kategoria zapachowa: korzenne

 • 115,00 zł
 • Niedostępny
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 250ml to nietuzinkowy typ zapachów w płynie, który gwarantuje cudowny aromat w domu albo w pracy. Odświeżającą woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków uwalnia urzekający bukiet zapachowy. Oddziałuje to na nastrój panujący w wybranym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób wytworzone i właściwie spreparowane do pochłaniania esencji, umieszczone są w stylowym flakoniku. To źródło oryginalnego aromatu, jak i ciekawy element wyposażenia wnętrz. Postać tego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w dekorację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim stylu było urządzone.

Aromatyczne patyki ozdobne w tym wariancie to unikalne kompozycje naszego autorstwa. Powstały w wyniku rękodzielniczej pracy i troski o każdy najmniejszy detal w całościowym toku kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i wysoka zawartość esencji - to aż osiemdziesiąt procent pojemności flakonu.

 

 • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
  Olejek pomarańczy z Florydy, sycylijska cytryna, kalifornijski grejpfrut
 • Charakter zapachu - nuty serca
  Amerykańska mięta, wanilia z Madagaskaru

 • Baza zapachu - nuty podstawowe
  Cynamon ze Sri Lanki, goździki, migdał