Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 250ml

Owocowy, świeży zapach, którego podstawą są białe, soczyste granaty barwiące wczesnowiosenny ogród Azji Zachodniej oraz Półwyspu Indyjskiego. Ta woń może stanowić świetny wybór dla wszystkich osób potrzebujących wiosennego orzeźwienia po nużącej zimie. Pozwólmy zakwitnąć naszym wnętrzom, tak samo jak rozkwitają ogrody wokół nich. Biały granat to szlachetny i ekscytujący zapach. Jest słodki i oryginalny, a zarazem bardzo uniwersalny. Dlatego można używać go zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Bogata kompozycja zapachowa uwzględnia także inne, subtelnie akcentujące owoce. Owocowy zapach przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy indywidualne upodobania.

Kategoria zapachowa: korzenne

  • 115,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Cinnamon & Orange Fruit 250ml to nietuzinkowy typ zapachów w płynie, który gwarantuje cudowny aromat w domu albo w pracy. Odświeżającą woń umieszczono w ekskluzywnym opakowaniu, które za sprawą rattanowych patyczków uwalnia urzekający bukiet zapachowy. Oddziałuje to na nastrój panujący w wybranym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób wytworzone i właściwie spreparowane do pochłaniania esencji, umieszczone są w stylowym flakoniku. To źródło oryginalnego aromatu, jak i ciekawy element wyposażenia wnętrz. Postać tego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w dekorację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim stylu było urządzone.

Aromatyczne patyki ozdobne w tym wariancie to unikalne kompozycje naszego autorstwa. Powstały w wyniku rękodzielniczej pracy i troski o każdy najmniejszy detal w całościowym toku kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i wysoka zawartość esencji - to aż osiemdziesiąt procent pojemności flakonu.

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Olejek pomarańczy z Florydy, sycylijska cytryna, kalifornijski grejpfrut
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Amerykańska mięta, wanilia z Madagaskaru

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Cynamon ze Sri Lanki, goździki, migdał