Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 500ml

Subtelny zapach przywodzący na myśl orzeźwiającą bryzę połączoną z kwiatowymi nutami. Bazuje na białym piżmie i zmysłowej konwalii. Wśród nut głowy wyróżniają się między innymi sycylijskie cytrusy, a także słodki arbuz. Uważnie przemyślana kompozycja zapachowa wycisza zmysły, pozwalając na wyjątkowe odprężenie. Pomimo tego aksamitny zapach konwalii nie działa nużąco. Tradycyjne nuty przyciągają uwagę w niewymuszony sposób, zapewniając niepowtarzalne wrażenia dla każdej osoby, która będzie przebywała niedaleko. To sprawia, że prezentowany zapach jest niezwykłym połączeniem klasy z subtelnością, które dodaje odwagi.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 500ml to szczególny rodzaj perfum do wnętrza, który gwarantuje piękny aromat w miejscu zamieszkania albo w biurze. Świeżą woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków rozprzestrzenia urzekający aromat. Rzutuje to na nastrój panujący w konkretnym pomieszczeniu, w jakim jest dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób wykonane i właściwie przygotowane do chłonięcia esencji, umieszczone są w stylowym flakoniku. To zarówno źródło oryginalnego zapachu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Postać takiego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w aranżację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim klimacie było urządzone.


Aromatyczne patyki ozdobne w tym wariancie to unikalne kompozycje naszej marki. Powstały w rezultacie rzemieślniczej pracy i troski o każdy najdrobniejszy szczegół w całościowym toku kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i wysoka zawartość esencji - to aż osiemdziesiąt procent objętości flakonu.

 

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

Zapachy Bamboo Leaves
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo