Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 500ml

Wyjątkowo rześki, a jednocześnie przyjemnie lekki zapach ziołowo owocowy. Opiera się na obfitej kompozycji zapachowej, którą tworzą przemyślanie przeciwstawione kontrasty. Dzięki temu jest tak wyjątkowy i może odpowiadać gustom wielu osób o zróżnicowanych preferencjach. Jego bazę stanowi upojne piżmo oraz wyrazisty bursztyn. Wśród górnych nut zapachowych dobrze wyczuć można natomiast świeżą bergamotkę i charakterystyczne geranium. Całość wzbogaca apetyczny ananas. Rozprowadzony w powietrzu zapach delikatnie pobudza zmysły i wprowadza nastrój orzeźwienia. Dłuższa ekspozycja na tę kompozycję zapachową niweluje poczucie zmęczenia. Woń dobrze nadaje się do biura, motywując do wykonywania codziennych obowiązków.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 500ml to szczególny rodzaj perfum do wnętrza, który gwarantuje piękny aromat w miejscu zamieszkania albo w biurze. Świeżą woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków rozprzestrzenia urzekający aromat. Rzutuje to na nastrój panujący w konkretnym pomieszczeniu, w jakim jest dyfuzor. Patyczki z rattanu, w organiczny sposób wykonane i właściwie przygotowane do chłonięcia esencji, umieszczone są w stylowym flakoniku. To zarówno źródło oryginalnego zapachu, jak i nieszablonowy rodzaj akcesoriów. Postać takiego dyfuzora wpisuje się bezbłędnie w aranżację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim klimacie było urządzone.

Aromatyczne patyki ozdobne w tym wariancie to unikalne kompozycje naszej marki. Powstały w rezultacie rzemieślniczej pracy i troski o każdy najdrobniejszy szczegół w całościowym toku kreowania tego produktu. Patyczki zapachowe wyróżnia trwałość i wysoka zawartość esencji - to aż osiemdziesiąt procent objętości flakonu.

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo