Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 100ml

Owocowy, rześki zapach, którego podstawą są młode, soczyste granaty upiększające wczesnowiosenny klimat Azji Zachodniej oraz Półwyspu Indyjskiego. Ta woń może stanowić doskonały wybór dla wszystkich osób pragnących wiosennego orzeźwienia po nużącej zimie. Pozwólmy zakwitnąć naszym wnętrzom, tak samo jak rozkwitają ogrody wokół nich. Biały granat to szlachetny oraz wyrazisty zapach. Jest słodki i wyjątkowy, a zarazem bardzo uniwersalny. Dlatego można stosować go zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i w środowisku pracy. Rozbudowana kompozycja zapachowa uwzględnia także inne, delikatne owoce. Owocowy aromat spodoba się wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy indywidualne preferencje.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 100ml to nietuzinkowy typ zapachów w płynie, który zapewnia cudowny aromat w miejscu zamieszkania lub w biurze. Odświeżającą woń zamknięto w luksusowym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków uwalnia zachwycający bukiet zapachowy. Oddziałuje to na klimat królujący w wybranym pomieszczeniu, w którym znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w organiczny sposób wytworzone i właściwie spreparowane do wchłaniania esencji, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego zapachu, jak i ciekawy element wyposażenia wnętrz. Wydanie tego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim charakterze było urządzone.

Aromatyczne patyki ozdobne w takim wariancie są to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Stworzono je w rezultacie manufakturowej działalności i troski o nawet najmniejszy detal w całym przebiegu kreowania tego artykułu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość oraz wysoka zawartość bazy zapachowej - to nawet 80 procent pojemności opakowania.

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo