Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 100ml

Subtelny zapach przywodzący na myśl orzeźwiającą bryzę połączoną z kwiatowymi nutami. Bazuje na białym piżmie oraz zmysłowej konwalii. Spośród nut głowy wyróżniają się przede wszystkim orzeźwiające cytrusy, a także lekki arbuz. Uważnie przemyślana kompozycja zapachowa wycisza zmysły, umożliwiając niezwykłe odprężenie. Pomimo tego lekki zapach konwalii nie działa nużąco. Klasyczne nuty przyciągają uwagę w naturalny sposób, zapewniając niesamowite wrażenia dla każdej osoby, która będzie przebywała w pobliżu. To sprawia, że wspomniany zapach jest idealnym połączeniem klasy z subtelnością, które dodaje pewności siebie.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Bamboo Leaves 100ml to nietuzinkowy typ zapachów w płynie, który zapewnia cudowny aromat w miejscu zamieszkania lub w biurze. Odświeżającą woń zamknięto w luksusowym opakowaniu, które z pomocą rattanowych patyczków uwalnia zachwycający bukiet zapachowy. Oddziałuje to na klimat królujący w wybranym pomieszczeniu, w którym znajduje się dyfuzor. Rattanowe patyczki, w organiczny sposób wytworzone i właściwie spreparowane do wchłaniania esencji, zanurzone są w eleganckim flakoniku. To zarówno źródło wspaniałego zapachu, jak i ciekawy element wyposażenia wnętrz. Wydanie tego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację pomieszczenia - bez względu na to, w jakim charakterze było urządzone.


Aromatyczne patyki ozdobne w takim wariancie są to unikatowe kompozycje naszego autorstwa. Stworzono je w rezultacie manufakturowej działalności i troski o nawet najmniejszy detal w całym przebiegu kreowania tego artykułu. Patyczki zapachowe cechuje trwałość oraz wysoka zawartość bazy zapachowej - to nawet 80 procent pojemności opakowania.

 

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

Zapachy Bamboo Leaves
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo