Patyczki zapachowe Aromatic Wood 500ml

Orzeźwiający, lekki zapach oparty w głównej mierze na esencji z wetiwerii i teksańskim cedrze. Obie wonie mają właściwości uspokajające, przynosząc ulgę w stresie i napięciu. Wybrzmiewają w nich charakterystyczne, drzewne tony. Wśród górnych nut zaakcentowana została bergamotka, sycylijska cytryna oraz konwalia. Kompozycja zapachowa ma odświeżający charakter, przywodząc na myśl lato na południu Europy. Po rozpyleniu w pomieszczeniu zauważalnie działa na samopoczucie. Wdychanie świeżych, subtelnych aromatów roślinnych przynosi efekt łagodnego pobudzenia, niwelując uczucie zmęczenia. Dlatego zapach szczególnie powinien być używany w biurach.

Kategoria  zapachowa:  drzewno-korzenne

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Aromatic Wood 500ml to nietuzinkowy typ odświeżaczy powietrza, który zapewnia piękny aromat w miejscu zamieszkania albo w firmie. Przyjemną woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu emituje fantastyczny aromat. Wpływa to na nastrój królujący w wybranym pomieszczeniu, w którym jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w naturalny sposób wykonane i odpowiednio opracowane do chłonięcia nut zapachowych, zanurzone są w stylowym flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i wyróżniający się dodatek. Postać takiego dyfuzora wpisuje się genialnie w aranżację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim klimacie było wykończone.

Pachnące patyki dekoracyjne w tym wariancie stanowią unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Stworzono je w rezultacie rękodzielniczej pracy i dbałości o każdy niewielki detal w całym przebiegu kreowania tego dyfuzora. Patyki ozdobne cechuje trwałość i wysoka zawartość esencji - to nawet 80 procent objętości flakonu.

Anatomia zapachu
Aromatic Wood

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Indonezyjska gałka muszkatułowa, goździki, gwatemalski kardamon, cynamon
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, indonezyjskie paczuli, wetiwer

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Hiszpański tytoń, bursztyn