Patyczki zapachowe Aromatic Wood 500ml

Pobudzający zapach, którego bazą są hiszpański tytoń szlachetny oraz aromatyczna paczula. Tę mocną woń nieco wyciszają nuty główne, w których wyczuwalny jest przede wszystkim aromat otulającego kardamonu, gałki muszkatołowej oraz ciepłych goździków. Pomimo swojej intensywności, jaką charakteryzuje się hiszpański tytoń, szlachetny zapach wydaje się zachwycająco wyważony. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno podczas ciepłych, upalnych dni, jak i w przypadku chłodniejszych miesięcy. Za sprawą swojej złożoności wykazuje właściwości uspokajające, a także pomaga się zrelaksować. W efekcie cieszy się dużą popularnością wśród wielu klientów ceniących sobie elegancję i poczucie dobrego smaku.

Kategoria  zapachowa:  drzewno-korzenne

  • 196,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Aromatic Wood 500ml to nietuzinkowy typ odświeżaczy powietrza, który zapewnia piękny aromat w miejscu zamieszkania albo w firmie. Przyjemną woń zamknięto w wyrafinowanym opakowaniu, które za sprawą patyczków z rattanu emituje fantastyczny aromat. Wpływa to na nastrój królujący w wybranym pomieszczeniu, w którym jest dyfuzor. Rattanowe patyczki, w naturalny sposób wykonane i odpowiednio opracowane do chłonięcia nut zapachowych, zanurzone są w stylowym flakoniku. To źródło oryginalnego zapachu, jak i wyróżniający się dodatek. Postać takiego dyfuzora wpisuje się genialnie w aranżację pomieszczenia - niezależnie od tego, w jakim klimacie było wykończone.

Pachnące patyki dekoracyjne w tym wariancie stanowią unikatowe kompozycje My Fragrances Milano. Stworzono je w rezultacie rękodzielniczej pracy i dbałości o każdy niewielki detal w całym przebiegu kreowania tego dyfuzora. Patyki ozdobne cechuje trwałość i wysoka zawartość esencji - to nawet 80 procent objętości flakonu.

 

Anatomia zapachu
Aromatic Wood

Zapachy
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Indonezyjska gałka muszkatułowa, goździki, gwatemalski kardamon, cynamon
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, indonezyjskie paczuli, wetiwer

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Hiszpański tytoń, bursztyn