Patyczki zapachowe Aromatic Wood 100ml

Intensywny zapach, którego podstawą są hiszpański tytoń szlachetny i aromatyczna paczula. Tę mocną woń nieco uspokajają nuty główne, w których wyczuwalny jest przede wszystkim aromat otulającego kardamonu, gałki muszkatołowej oraz przyjemnych goździków. Pomimo swojej wyrazistości, jaką charakteryzuje się hiszpański tytoń, szlachetny zapach wydaje się niezwykle stonowany. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno podczas gorących, upalnych dni, jak i w przypadku chłodniejszych miesięcy. Z powodu swojej złożoności wykazuje właściwości wyciszające, a także pomaga się odprężyć. W efekcie cieszy się dużą popularnością wśród wielu klientów dbających o elegancję i poczucie dobrego smaku.

Kategoria  zapachowa:  drzewno-korzenne

  • 78,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Patyczki zapachowe Aromatic Wood 100ml to wyjątkowy rodzaj odświeżaczy powietrza, który gwarantuje piękny aromat w mieszkaniu lub w biurze. Świeżą woń umieszczono w luksusowym opakowaniu, które z pomocą patyczków z rattanu emituje fantastyczny aromat. Rzutuje to na nastrój obecny w wybranym pomieszczeniu, gdzie stoi dyfuzor. Rattanowe patyczki, w ekologiczny sposób wytworzone i odpowiednio opracowane do wchłaniania nut zapachowych, zanurzone są w stylowym flakoniku. To źródło pięknego zapachu, jak i nieszablonowy element wyposażenia wnętrz. Forma takiego dyfuzora wpasuje się genialnie w dekorację pomieszczenia - nieważne, w jakim charakterze było wykończone.
Pachnące patyki dekoracyjne w tym wydaniu są to unikalne kompozycje My Fragrances Milano. Stworzono je w efekcie rzemieślniczej działalności oraz dbałości o nawet niewielki detal w całym toku kreowania tego dyfuzora. Patyki ozdobne wyróżnia trwałość oraz wysoki poziom esencji - to aż 80 procent objętości butelki.

Anatomia zapachu
Aromatic Wood

Zapachy Aromatic Wood
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Indonezyjska gałka muszkatułowa, goździki, gwatemalski kardamon, cynamon
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Australijskie drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, indonezyjskie paczuli, wetiwer

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Hiszpański tytoń, bursztyn