Patyczki rattanowe 250ml Classica

Intensywny zapach, którego podstawą są hiszpański tytoń szlachetny i aromatyczna paczula. Tę mocną woń nieco uspokajają nuty główne, w których charakterystyczny jest przede wszystkim aromat otulającego kardamonu, gałki muszkatołowej oraz przyjemnych goździków. Mimo swojej wyrazistości, jaką wyróżnia się hiszpański tytoń, szlachetny zapach wydaje się niezwykle wyważony. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno podczas ciepłych, upalnych dni, jak i w przypadku chłodniejszych miesięcy. Za sprawą swojej złożoności wykazuje właściwości uspokajające, a także pomaga się odprężyć. W efekcie cieszy się dużą popularnością wśród wielu klientów ceniących sobie elegancję i poczucie dobrego smaku.

  • 16,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

"Patyczki rattanowe Patyczki 250ml CLASSICA sprzedawane w liczbie [ilość sztuk] jest to produkt dodatkowy do buteleczek z zapachami My Fragrances Milano. Wykonane są w 100% z naturalnego rattanu, który został spreparowany tak, żeby pochłaniać nuty danego zapachu. Produkcja patyczków odbyła się z wyłączeniem barwników i środków wybielających. Ich przeznaczeniem jest wolne wyparowywanie pod wpływem temperatury, jak również uwalnianie woni w pokoju, gdzie jest dyfuzor. Patyczki rattanowe do dyfuzerów Patyczki 250ml CLASSICA można docinać lub kupić rozmiar przeznaczony do posiadanej pojemności buteleczki z ulubionym olejkiem, aby idealnie pasowały.

Patyczki powinno się wymieniać za każdym razem przy zakupie nowego olejku, jak również minimum jeden raz na trzy m-ce w trakcie korzystania z takiego samego dyfuzora. Dobrze pamiętać, że jeśli dołożymy do buteleczki dodatkowe patyczki, aromat będzie intensywniejszy. Przydatna może być informacja, iż musi minąć nawet 24h, by zapach rozprzestrzenił się po pomieszczeniu. Patyczki należy także obracać co kilka dni, gdyż będą wówczas intensyfikować zapach. Pozwoli to na jeszcze pełniejsze cieszenie się niebanalnymi dyfuzorami My Fragrances Milano.