Odświeżacz powietrza w sprayu White Pomegranate 150ml

Owocowy, rześki zapach, którego bazą są młode, soczyste granaty barwiące wczesnowiosenny ogród Azji Zachodniej oraz Półwyspu Indyjskiego. Ta woń może stanowić świetny wybór dla wszystkich osób potrzebujących wiosennego orzeźwienia po długiej zimie. Pozwólmy zakwitnąć naszym wnętrzom, tak samo jak rozkwitają ogrody wokół nich. Biały granat to czysty i wyrazisty zapach. Jest słodki i wyjątkowy, a zarazem szczególnie uniwersalny. Dlatego można używać go zarówno w prywatnych wnętrzach, jak i w środowisku pracy. Rozbudowana kompozycja zapachowa uwzględnia także inne, delikatne owoce. Owocowy zapach spodoba się wszystkim, bez względu na wiek, płeć czy indywidualne upodobania.

Kategoria zapachowa: cytrusowo-kwiatowe

  • 70,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza w sprayu White Pomegranate w poręcznej buteleczce 150ml pozwala błyskawicznie pozbyć się niepożądanych zapachów w domu. W efekcie wnętrze zawsze prezentuje się zachwycająco dobrze, nieraz wywołując podziw zaproszonych gości. Produkowane przez nas odświeżacze powietrza charakteryzują się starannie dobranymi kompozycjami zapachowymi, które kojarzą się z elegancją oraz dobrym gustem domowników. Dlatego cieszą się one dużym uznaniem wśród wielu osób. Warto także pamiętać, że nasza oferta jest bardzo duża, co stwarza wiele możliwości odszukania idealnego zapachu.
Zapach w sprayu White Pomegranate o pojemności 150ml został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na długotrwałym działaniu oraz intensywnym aromacie. Z tego powodu wszystkie skomponowane przez nas nuty idealnie do siebie pasują. Odświeżacz powietrza w sprayu skutecznie niweluje niechciane zapachy, sprawiając wrażenie niezwykłej czystości. Idealnie sprawdza się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w przypadku dużych przestrzeni. W efekcie nasz neutralizator jest często kupowany przez właścicieli sklepów, SPA, restauracji czy prywatnych gabinetów. Piękna woń pomaga łatwiej się skupić, co wpływa na tempo pracy oraz nastrój, gwarantując bardziej zadowalające wyniki.

 

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Słodka brazylijska pomarańcza, indyjski owoc granatu
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Jabłko, bułgarska róża

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Jaśmin, czarny bez