Odświeżacz powietrza w sprayu White Musk 150ml

Orzeźwiający, finezyjny zapach bazujący w głównej mierze na esencji z wetiwerii pachnącej i teksańskim cedrze. Obie wonie mają właściwości wyciszające, przynosząc ulgę w stresie i napięciu. Wybrzmiewają w nich charakterystyczne, drzewne tony. Wśród górnych nut zaakcentowana została bergamotka, sycylijska cytryna i konwalia. Kompozycja zapachowa ma orzeźwiający charakter, przywodząc na myśl lato w południowej Europie. Po rozprowadzeniu w pomieszczeniu istotnie oddziałuje na zmysły. Wdychanie świeżych, subtelnych aromatów roślinnych przynosi efekt łagodnego pobudzenia, zmniejszając uczucie zmęczenia. Z tego powodu zapach szczególnie może być stosowany w miejscach pracy.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 70,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Neutralizator zapachów w sprayu White Musk w poręcznej buteleczce 150ml pozwala szybko pozbyć się niechcianych zapachów w domu. W efekcie wnętrze za każdym razem prezentuje się zachwycająco dobrze, często wywołując podziw zaproszonych gości. Oferowane przez nas odświeżacze powietrza charakteryzują się pięknymi kompozycjami zapachowymi, które kojarzą się z klasą oraz dobrym gustem domowników. Z tego powodu cieszą się one ogromną popularnością wśród wielu osób. Warto również wspomnieć, że nasza oferta jest bardzo duża, co pozwala na wiele możliwości odszukania najlepszego zapachu.


Zapach w sprayu White Musk o pojemności 150ml powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na długotrwałym działaniu i pięknym aromacie. Dlatego wszystkie skomponowane przez nas nuty bardzo dobrze do siebie pasują. Odświeżacz powietrza w sprayu szybko maskuje niechciane zapachy, zapewniając wrażenie niezwykłej czystości. Idealnie sprawdza się zarówno w mniejszych pomieszczeniach, jak i w przypadku dużych przestrzeni. Dzięki temu nasz neutralizator jest często wybierany przez właścicieli sklepów, SPA, restauracji czy prywatnych gabinetów. Orzeźwiająca woń pomaga łatwiej się skupić, co wpływa na tempo pracy oraz samopoczucie, gwarantując satysfakcjonujące wyniki.

 

Anatomia zapachu
White Musk

Zapachy White Musk
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, olejek YlangYlang
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, lilie, tunezyjskie neroli, francuski fiołek

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, trawa wetiwer, teksański cedr, wanilia z Madagaskaru