Odświeżacz powietrza w sprayu Sweet Peonia 150ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego bazą jest słodka, kwitnąca piwonia, muśnięta nutą cytryny, otoczona dębowym i cedrowym lasem. Różowa peonia to niepowtarzalny zapach przypominający pierwsze, nieśmiałe majowe dni. Pachnie rześko oraz energetyzuje, zmniejszając poczucie zmęczenia.
Taki zapach idealnie zda egzamin we wnętrzach mieszkania lub biura, zapewniając miły klimat. Będzie zwieńczeniem każdej aranżacji. W My Fragrances Milano można nabyć dodatki o tym zapachu, jak na przykład odświeżacze powietrza, uzupełniacze lub patyczki zapachowe.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 70,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Neutralizator zapachów w sprayu Sweet Peonia w poręcznej buteleczce 500ml pozwala błyskawicznie pozbyć się niechcianych zapachów w domu. W efekcie wnętrze za każdym razem prezentuje się zachwycająco dobrze, często wywołując podziw zaproszonych gości. Oferowane przez nas neutralizatory powietrza charakteryzują się starannie dobranymi kompozycjami zapachowymi, które kojarzą się z klasą oraz wyjątkowym gustem domowników. Dlatego cieszą się one ogromną popularnością wśród wielu osób. Warto również pamiętać, że nasza oferta jest wyjątkowo szeroka, co pozwala na wiele możliwości znalezienia idealnego zapachu.
Zapach w sprayu Sweet Peonia o pojemności 500ml został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na długotrwałym działaniu i pięknym aromacie. Z tego powodu wszystkie skomponowane przez nas nuty idealnie do siebie pasują. Odświeżacz powietrza w sprayu szybko maskuje przykre zapachy, zapewniając wrażenie niezwykłej świeżości. Idealnie sprawdza się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w przypadku dużych przestrzeni. W efekcie nasz zapach jest chętnie wybierany przez właścicieli sklepów, salonów piękności, hoteli czy prywatnych gabinetów. Orzeźwiająca woń pomaga lepiej się skupić, co wpływa na tempo pracy oraz nastrój, zapewniając bardziej zadowalające wyniki.

Anatomia zapachu

Sweet Peonia

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Śliwka, włoski olejek cytrynowy
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Piwonia, francuski fiołek, bez
  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Mech dębowy, drzewo cedrowe