Odświeżacz powietrza w sprayu Lavender & Camomile 150ml

Rześki zapach cytrusów w połączeniu z delikatnie gorzką nutą korzenną sprawia, że czujemy się niezwykle elegancko i wyjątkowo. Bazę zapachu stanowi cynamon wywodzący się ze Sri Lanki, uzupełniony radosnym aromatem pomarańczy i intensywną wonią goździków. Dzięki temu woń to propozycja bardzo zmysłowa, która idealnie nadaje się do każdej pory roku. Mimo że zapach goździków sam w sobie bywa mocny, owocowe dodatki świetnie go uzupełniają, co sprawia, że nie jest duszący. Warto też zwrócić uwagę na delikatny aromat wanilii i olejku migdałowego, które łagodzą myśli oraz pozwalają zrelaksować się podczas trudnych sytuacji. Dlatego ten wyrób zazwyczaj kupują osoby o mocnym charakterze, które mimo wszystko cenią sobie opanowanie.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 70,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza w sprayu Lavender & Camomile w poręcznej buteleczce 150ml pozwala szybko pozbyć się niepożądanych zapachów w mieszkaniu. Dzięki temu wnętrze zawsze prezentuje się niezwykle dobrze, nieraz wywołując podziw zaproszonych gości. Produkowane przez nas odświeżacze powietrza wyróżniają się pięknymi kompozycjami zapachowymi, które kojarzą się z elegancją oraz dobrym gustem gospodarza. Z tego powodu cieszą się one dużym uznaniem wśród wielu osób. Warto także pamiętać, że nasza oferta jest bardzo duża, co pozwala na wiele możliwości znalezienia idealnego zapachu.

Zapach w sprayu Lavender & Camomile o pojemności 150ml został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na skutecznym działaniu i intensywnym aromacie. Z tego powodu wszystkie stworzone przez nas nuty bardzo dobrze do siebie pasują. Odświeżacz powietrza w sprayu skutecznie maskuje przykre zapachy, sprawiając wrażenie niezwykłej czystości. Idealnie sprawdza się zarówno w mniejszych pomieszczeniach, jak i w przypadku dużych przestrzeni. W efekcie nasz zapach jest chętnie wybierany przez właścicieli sklepów, salonów piękności, hoteli czy prywatnych gabinetów. Piękna woń pomaga łatwiej się skupić, co wpływa na tempo pracy oraz nastrój, gwarantując bardziej zadowalające wyniki.

Anatomia zapachu
Lavender & Camomile

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Brazylijska pomarańcza, francuska lawenda, jabłko,włoskie mandarynki
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Marokański rumianek, chiński eukaliptus 

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Wanilia z Madagaskaru