Odświeżacz powietrza w sprayu Emotion of Sea 150ml

Subtelny oraz orzeźwiający niczym morska bryza aromat z ziołowym akcentem. Jego esencją są piżmo oraz bursztyn, a wśród nut głowy wyczujemy szałwię, geranię i bergamotkę. Pachnie odświeżająco, jednocześnie odprężając i poprawiając samopoczucie. Przywodzi na myśl przechadzkę brzegiem morza.

Stosując ten zapach na przykład w formie odświeżacza powietrza w płynie oraz zapachowych patyczków, które znajdują się w naszym e-sklepie, w prosty sposób można wykreować przyjemny klimat zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze. Taki zapach oddziałuje w dużej mierze na atmosferę i dopełnia charakter aranżacji. W efekcie chętniej przebywamy w danym pomieszczeniu.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 70,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza w sprayu Emotion of Sea w poręcznej buteleczce 150ml pozwala błyskawicznie pozbyć się niepożądanych zapachów w domu. W efekcie wnętrze za każdym razem prezentuje się niezwykle dobrze, często wywołując podziw zaproszonych gości. Oferowane przez nas neutralizatory powietrza charakteryzują się pięknymi kompozycjami zapachowymi, które kojarzą się z klasą oraz wyjątkowym gustem gospodarza. Dlatego cieszą się one ogromną popularnością wśród wielu osób. Warto także pamiętać, że nasza oferta jest bardzo duża, co pozwala na wiele możliwości znalezienia idealnego zapachu.
Zapach w sprayu Emotion of Sea o pojemności 150ml został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na skutecznym działaniu i intensywnym aromacie. Z tego powodu wszystkie stworzone przez nas nuty idealnie do siebie pasują. Odświeżacz powietrza w sprayu szybko niweluje niechciane zapachy, zapewniając wrażenie niezwykłej świeżości. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w przypadku otwartych przestrzeni. W efekcie nasz neutralizator jest często kupowany przez posiadaczy sklepów, salonów piękności, restauracji czy prywatnych gabinetów. Orzeźwiająca woń pomaga łatwiej się skupić, co wpływa na tempo pracy oraz samopoczucie, gwarantując satysfakcjonujące wyniki.

 

Anatomia zapachu
Emotion of Sea

Zapachy
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, Geranium, cytryna z Amalfi
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Nuty morskie, szałwia

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Bursztyn, piżmo