Odświeżacz powietrza w sprayu Bamboo Leaves 150ml

Delikatny zapach przywodzący na myśl orzeźwiającą bryzę połączoną z kwiatowymi barwami. Opiera się na białym piżmie i zmysłowej konwalii. Spośród nut górnych wyróżniają się między innymi sycylijskie cytrusy, a także słodki arbuz. Uważnie przemyślana kompozycja zapachowa wycisza zmysły, pozwalając na wyjątkowe odprężenie. Mimo to lekki zapach konwalii nie działa usypiająco. Klasyczne nuty przyciągają uwagę w naturalny sposób, zapewniając niesamowite odczucia dla każdej osoby, która znajdzie się niedaleko. To sprawia, że wspomniany zapach jest niezwykłym połączeniem elegancji z delikatnością, które dodaje odwagi.

Kategoria  zapachowa:  owocowo-kwiatowe

  • 70,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Neutralizator zapachów w sprayu Bamboo Leaves w poręcznej buteleczce 150ml pozwala szybko pozbyć się niechcianych zapachów w domu. Dzięki temu wnętrze za każdym razem prezentuje się niezwykle dobrze, nieraz wywołując podziw zaproszonych gości. Oferowane przez nas odświeżacze powietrza wyróżniają się pięknymi kompozycjami zapachowymi, które kojarzą się z klasą oraz dobrym gustem domowników. Z tego powodu cieszą się one dużym uznaniem wśród wielu osób. Warto także pamiętać, że nasza oferta jest wyjątkowo szeroka, co stwarza wiele możliwości odszukania najlepszego zapachu.


Zapach w sprayu Bamboo Leaves o pojemności 150ml został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na długotrwałym działaniu i intensywnym aromacie. Dlatego wszystkie stworzone przez nas nuty bardzo dobrze do siebie pasują. Odświeżacz powietrza w sprayu skutecznie niweluje przykre zapachy, sprawiając wrażenie niezwykłej świeżości. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w przypadku otwartych przestrzeni. W efekcie nasz neutralizator jest chętnie kupowany przez posiadaczy sklepów, salonów piękności, restauracji czy prywatnych gabinetów. Orzeźwiająca woń pomaga lepiej się skupić, co oddziałuje na tempo pracy oraz nastrój, zapewniając satysfakcjonujące wyniki.

 

Anatomia zapachu
Bamboo Leaves

Zapachy Bamboo Leaves
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Sycylijskie cytryny, francuski fiołek, arbuz
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Turecka róża, olejek Ylan Ylang, lilie  

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Białe piżmo