Odświeżacz powietrza Purely Myrtle 500ml

Orzeźwiający, delikatnie owocowy zapach oparty na bursztynie i eukaliptusie. Obie wonie są niezwykle świeże i aromatyczne. Zapach jest jednak znacznie bardziej złożony, tworząc całą kompozycję zapachową, która zawiera wyłącznie naturalne aromaty roślin. Formuła przywodzi na myśl zatem klasyczne perfumy. Wśród górnych nut wyraźnie wyczuwalny jest aromatyczny imbir i jałowiec, a także bergamotka. Starannie dopracowana kompozycja zapachowa łagodząco działa na zmysły, wprowadzając aurę wypoczynku i odprężenia. Zarazem jednak stymuluje do działania, dodaje energii i zapewnia poczucie świeżości we wnętrzu. Zapach dobrze sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w miejscu pracy.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 339,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza Purely Myrtle to przydatny, jak również elegancki dodatek. Doskonale odnajdzie się w domu, w pomieszczeniach takich, jak na przykład sypialnia, pokój dzienny, łazienka i we wnętrzach służbowych - w firmach, salonach spa lub sklepach. Nawet perfekcyjnie urządzona przestrzeń bez zapachu będzie niedokończona. Ze względu na swój piękny zapach, oferowany w asortymencie naszego sklepu produkt zbuduje wyjątkową atmosferę, za sprawą której w pachnącym wnętrzu z większą ochotą będzie się przebywać. Równocześnie odświeżacz powietrza Purely Myrtle zniweluje przykre zapachy, jakie mogą się wkraść i w efekcie zepsuć wrażenie z obecności w pomieszczeniu.
Równie kluczową kwestią jest unikatowy design neutralizatora zapachów, który powoduje, że flakon w wielkości 500ml pasuje do przestrzeni wykończonych w rozmaitych stylach. Luksusowe opakowanie uzupełnione niepowtarzalnym zapachem, jego zamknięcie , a także etykiety dopracowaliśmy od A do Z. Dlatego artykuł może się okazać również wspaniałym podarunkiem dla wyjątkowej osoby.

 

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

Zapachy Purely Myrtle
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, cytryna, bazylia
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty drzewa, bursztyn