Odświeżacz powietrza Purely Myrtle 500ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego esencją jest słodka, kwitnąca piwonia, o cytrynowym tonie, otoczona dębowym oraz cedrowym lasem. Różowa piwonia to wyjątkowy zapach przypominający pierwsze, nieśmiałe dni wiosny. Działa odświeżająco oraz dodaje energii, łagodząc poczucie zmęczenia. Ten zapach idealnie zda egzamin we wnętrzach mieszkania bądź biura, budując przyjemny nastrój. Będzie zwieńczeniem różnorodnych aranżacji. Na myf.pl można zakupić produkty o takim zapachu, jak na przykład neutralizatory powietrza, uzupełniacze lub patyczki zapachowe.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 339,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza Purely Myrtle to przydatny, jak również elegancki dodatek. Doskonale odnajdzie się w domu, w pomieszczeniach takich, jak na przykład sypialnia, pokój dzienny, łazienka i we wnętrzach służbowych - w firmach, salonach spa lub sklepach. Nawet perfekcyjnie urządzona przestrzeń bez zapachu będzie niedokończona. Ze względu na swój piękny zapach, oferowany w asortymencie naszego sklepu produkt zbuduje wyjątkową atmosferę, za sprawą której w pachnącym wnętrzu z większą ochotą będzie się przebywać. Równocześnie odświeżacz powietrza Purely Myrtle zniweluje przykre zapachy, jakie mogą się wkraść i w efekcie zepsuć wrażenie z obecności w pomieszczeniu.

Równie kluczową kwestią jest unikatowy design neutralizatora zapachów, który powoduje, że flakon w wielkości 500ml pasuje do przestrzeni wykończonych w rozmaitych stylach. Luksusowe opakowanie uzupełnione niepowtarzalnym zapachem, jego zamknięcie , a także etykiety dopracowaliśmy od A do Z. Dlatego artykuł może się okazać również wspaniałym podarunkiem dla wyjątkowej osoby.

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, cytryna, bazylia
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty drzewa, bursztyn