Odświeżacz powietrza Purely Myrtle 200ml

Orzeźwiający, delikatnie owocowy zapach bazujący na bursztynie i eukaliptusie. Obie wonie są niezwykle świeże i aromatyczne. Zapach jest jednak znacznie bardziej bogaty, tworząc całą kompozycję zapachową, która posiada wyłącznie autentyczne aromaty roślinne. Formuła przypomina zatem prawdziwe perfumy. Wśród górnych nut dobrze wyczuwalny jest pikantny imbir i jałowiec, a także bergamotka. Przemyślanie dopracowana kompozycja zapachowa kojąco oddziałuje na zmysły, wprowadzając aurę wypoczynku i odprężenia. Jednocześnie jednak pobudza do pracy, dodaje witalności i zapewnia uczucie świeżości we wnętrzu. Zapach dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 239,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza Purely Myrtle to zarówno przydatny, jak i stylowy dodatek. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniu, w pokojach takich, jak np. sypialnia, salon, toaleta, a także we wnętrzach komercyjnych - w biurach, salonach odnowy biologicznej czy butikach. Nawet doskonale urządzona przestrzeń bez zapachu wydaje się niepełna. Z uwagi na swój piękny aromat, proponowany w asortymencie naszego sklepu neutralizer zapewni przyjemną atmosferę, za sprawą której w pachnącym miejscu z większą ochotą będzie się przebywać. Jednocześnie odświeżacz powietrza Purely Myrtle wyeliminuje nieprzyjemne zapachy, które mogą się pojawić i w konsekwencji zepsuć odczucia z obecności w pomieszczeniu.


Równie ważną sprawą jest unikatowy wygląd butelki, który powoduje, że flakon w rozmiarze 200ml pasuje do wnętrz wykończonych w różnych stylach. Ekskluzywne opakowanie wypełnione nietuzinkowym zapachem, jego zamknięcie i etykiety dopracowaliśmy pod każdym względem. Dlatego produkt będzie również pomysłowym prezentem dla bliskiej osoby.

 

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

Zapachy Purely Myrtle
  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, cytryna, bazylia
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty drzewa, bursztyn