Odświeżacz powietrza Purely Myrtle 200ml

Delikatny kwiatowy zapach, którego esencją jest słodka, kwitnąca peonia, muśnięta nutą cytryny, otoczona dębowym oraz cedrowym lasem. Różowa peonia to wyjątkowy zapach, który przypomina pierwsze, nieśmiałe majowe dni. Pachnie rześko i zasila w energię, łagodząc poczucie zmęczenia.

Tego typu zapach doskonale sprawdzi się we wnętrzach domu albo biura, budując miły klimat. Będzie kropką nad i wszystkich aranżacji. W My Fragrances Milano można zakupić produkty o tym zapachu, jak choćby perfumy do wnętrz, uzupełniacze czy patyczki zapachowe.

Kategoria  zapachowa:  orzeźwiające

  • 239,00 zł
bezpieczna płatność on-line

bezpieczna
płatność on-line

płatność za pobraniem

płatność za
pobraniem

Odświeżacz powietrza Purely Myrtle to zarówno przydatny, jak i stylowy dodatek. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniu, w pokojach takich, jak np. sypialnia, salon, toaleta, a także we wnętrzach komercyjnych - w biurach, salonach odnowy biologicznej czy butikach. Nawet doskonale urządzona przestrzeń bez zapachu wydaje się niepełna. Z uwagi na swój piękny aromat, proponowany w asortymencie naszego sklepu neutralizer zapewni przyjemną atmosferę, za sprawą której w pachnącym miejscu z większą ochotą będzie się przebywać. Jednocześnie odświeżacz powietrza Purely Myrtle wyeliminuje nieprzyjemne zapachy, które mogą się pojawić i w konsekwencji zepsuć odczucia z obecności w pomieszczeniu.

Równie ważną sprawą jest unikatowy wygląd butelki, który powoduje, że flakon w rozmiarze 200ml pasuje do wnętrz wykończonych w różnych stylach. Ekskluzywne opakowanie wypełnione nietuzinkowym zapachem, jego zamknięcie i etykiety dopracowaliśmy pod każdym względem. Dlatego produkt będzie również pomysłowym prezentem dla bliskiej osoby.

Anatomia zapachu
Purely Myrtle

  • Pierwsze wrażenie - nuty głowy
    Bergamotka, cytryna, bazylia
  • Charakter zapachu - nuty serca
    Imbir, eukaliptus, Eucalyptus, jałowiec,mirt zwyczajny z Sardynii

  • Baza zapachu - nuty podstawowe
    Nuty drzewa, bursztyn